WWE SmackDown 03 stycznia 2020: Raport

Znajdujemy się w FedExForum w Memphis. Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem Daniela Bryana, przy którym pojawił się The Miz i opowiedział o tym, w jaki sposób WWE Universal Champion The Fiend naruszył spokój w jego domu i zjawił się w pokoju śpiącej córki. Miz kontynuował i mówił, że nie potrzebuje niczego więcej niż zemsty, za to w jaki sposób Bray potraktował jego rodzinę. Mike dodał, że on się zamierza zająć mistrzem, ale to Daniel Bryan otrzymał szansę na walkę z Fiendem na Royal Rumble, jednak w między czasie ma mu coś ważnego do powiedzenia. Miz poprosił Daniela o pokonanie The Fienda podczas Royal Rumble aby zrobił to dla wszystkich, po czym odszedł.

Na główne show zapraszają nas Corey Graves oraz Michael Cole. Pierwsze SmackDown w 2020 roku rozpoczynamy od walki drużynowej z udziałem kobiet.

Six Women’s Tag Team Match
Lacey Evans & Dana Brooke vs. Nikki Cross & Alexa Bliss vs. Sasha Banks & Bayley

Zwyciężczynie: Dana Brooke i Lacey Evans

Po walce Michael Cole zaprezentował nam w jaki sposób Dolph Ziggler zniszczył ciasto owocowe, które Otis podarował Mandy Rose. Niespodziewanie na zapleczu widzimy smutnego Otisa, do którego podeszła Mandy Rose, która przeprosiła za zeszłotygodniowe wydarzenia, a Tucker kazał mu się skoncentrować na najbliższej walce.

Po krótkiej przerwie The Miz podchodzi do SmackDown Tag Team Champions The New Day, którzy są zadowoleni ponieważ mamy 2020 rok, a ich talerz wypełniony jest naleśnikami i syropem. Kofi Kingston wie, że The Miz jest oszołomiony zakończeniem 2019 roku, który nie skończył się tak jakby on sobie tego oczekiwał. Miz pyta ich, czy naprawdę myślą, że obchodzą go tytuły mistrzowskie, otóz jest podekscytowany, a następnie zrzuca talerz z naleśnikami, co rozwścieczyło Big E. Mike życzy im szczęśliwego nowego roku i odchodzi. Widać wielką frustrację o Miza.

W ringu obecny jest Elias ze swoją gitarą, który chce zobaczyć co do zaprezentowania mają fani Memphis. Wrestler zaczyna śpiewać śmieszną piosenkę o McMahonie, The Revival, Zigglerze oraz Corbinie twierdząc, że wszyscy zobaczą go w akcji, kiedy pojawi się w Royal Rumble 2020.

Michael Cole wyjawił, że The Revival zmagają się z problemem, ponieważ ostatni przegrali w Miracle on 34th Street Fight z Heavy Machinery. Następnie widzimy materiał wideo z zaplecza, w którym Scott i Dash narzekali, ponieważ są w WWE i ryzykują życie, żeby ludzie mieli więcej rozrywki, za co oczekują szacunku, a co mają w zamian? Robienie z nich klaunów. Shorty G podszedł do nich i powiedział, że nie powinni przejmować się tym, co śpiewał Elias, ponieważ on zrobił to już dawno temu i to była najlepsza rzecz jaką zrobił. The Revival śmieją się i kpią z Chada Gable’a mówiąc, że Shorty(Krótkie G) żarty już im nie przeszkadzają, po czym odeszli.

Single Match
Shorty G vs. Dash Wilder

Zwycięzca: Shorty G

Po walce na arenie pojawił się Sheamus, który zaatakował Shorty’ego G wykonując mu Brogue Kick. Świetny powrót The Celtic Warriora.

Single Match
Kofi Kingston vs. The Miz

Zwycięzca: Kofi Kingston

Po walce Miz nie może uwierzyć, w to co się stało i atakuje swojego przeciwnika, któremu na ratunek przybył Big E.

Na zapleczu Cathy Kelley rozmawiała z Romanem Reignsem oraz Danielem Bryanem. Daniel powiedział, że ludzie potrafią zepsuć się psychicznie z powodu The Fienda, ale on tego nie zrobił i udowodni, to wygrywając z nim podczas Royal Rumble. Roman Reigns dodał, że oznacza to, iż Daniel Bryan pojawi się na WrestleManii 36 z tytułem mistrzowskim, co mu pasuje, gdyż zamierza wygrać tegoroczny Royal Rumble Match. The Big Dog oświadczył, że w walce wieczoru na WrestlManii 36 dojdzie do walki z udziałem tej dwójki.

Single Match
Otis vs. Drew Gulak

Zwycięzca: Otis

Po walce Otis i Tucker świętowali zwycięstwo w ringu.

Single Match
Braun Strowman vs Cesaro

Zwycięzca: Braun Strowman

Po walce w ringu natychmiast pojawili się Sami Zayn oraz Shinsuke Nakamura, który wyprowadził swoją akcję kończącą na olbrzymie.

Tag Team Match
Roman Reigns & Daniel Bryan vs. King Corbin & Dolph Ziggler

Zwycięzcy: No Contest

Podczas pojedynku pojawił się The Fiend, który zaatakował Daniela Bryana i między wrestlerami doszło do brawlu, po czym światła gasną i już nie ma mistrza Universal. Ta sytuacja rozśmieszyła niektórych fanów zgromadzonych na arenie. Następnie przy Danielu pojawił się Roman Reigns, który również został zaatakowany, ale przez Dolpha Zigglera oraz Barona Corbina. Na arenie rozbrzmiał theme song The Usos. Bracia zostali przywitani popem i wyprowadzili podwójny superkick na Zigglerze, a następnie ustawili Corbina pod akcję kończącą, który zaaplikowali mu. Tym akcentem kończymy SmackDown.