Friday Night SmackDown 19 czerwca 2020: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka niebieskiej tygodniówki, która odbyła się w WWE Performance Center.

Show rozpoczynamy od przypomnienia zeszłotygodniowej walki, w której AJ Styles pokonał Daniela Bryana i został nowym WWE Intercontinental Championem.

Po chwili Tom Phillips, Michael Cole oraz Corey Graves przywitali nas na show i od razu przenieśliśmy się do Renee Young przedstawiającej nowego mistrza, AJ Stylesa, a przy ringu obecny był cały roster.

AJ stwierdził, że podoba mu się skandowanie jego imienia, ponieważ wie, że znajduje się w domu, który zbudował. Renee zapytała mistrza o, to co znaczy dla niego ten tytuł. AJ odpowiedział, że wszystko, co mówił było prawdą, ale czas przejść do tego, co będzie dalej. Mistrz stwierdził, że Renee nie jest odpowiednią osobą do zaprezentowania jego tytułu mistrzowskiego, po czym przeszukuje listę osób i znajduje Daniela Bryana prosząc go o wręczenie IC Title.

ZOBACZ TAKŻE >>>> #KamilaDajeMukęChorobie – kolejne licytacje!

Daniel zrobił krok, ale Styles powiedział, że wszystko, co musi zrobić, to jedynie umieścić tytuł wokół jego talii. W tym momencie fani zaczęli chantować “No!No!No!”. Po chwili wahania, mistrzowi nie wydaje się, aby jego dawny kolega był także odpowiednią osobą do wykonania tego zadania.

Bryan wziął mikrofon i zaczął drwić z AJ’a twierdząc, że w ubiegłym tygodniu stoczyli dobry pojedynek, ale nie docenił swojego rywala, z którym chciałby stoczyć walkę o mistrzostwo. AJ odpowiedział, że ktoś na jego poziomie otrzyma szansę, ale Bryan znajduje się na końcu bardzo długiej listy. Daniel odpowiedział, że takową szansę powinien otrzymać Drew Gulak, ponieważ jakiś czas temu przypiął AJ’A. Mistrz odpowiedział, że musi być pretendentem jego następny przeciwnik. Po tych słowach na arenie pojawił się Matt Riddle.

Matt zapytał Stylesa, o to co jest jego najbliższym celem. AJ stwierdził, że nie wie, kim jest osoba, jaka pojawiła się na arenie. Przez chwile wrestlerzy wymieniali ze sobą kilka zdań, po czym pojawia się sędzia i otrzymujemy pierwszą walkę niebieskiego show.

Single Match
AJ Styles vs Matt Riddle

Zwycięzca: Matt Riddle

Po zwycięstwie w non-title matchu, Riddle oraz pozostali wrestlerzy wskoczyli do ringu, aby celebrować wygraną.

Na show obejrzymy także MizTV z udziałem Mandy Rose, a także doczekamy się powrotu Braya Wyatta.

Na zapleczu widzimy Jeffa Hardy’ego, który wypowie się na temat swojego feudu prowadzonego z Sheamusem.

Renee Young na zapleczu przeprowadziła wywiad z Jeffem pytając go po powrót po kontuzji w wieku 42 lat oraz próbuję uratowania swojego życia. Wrestler stwierdził, że jego życie jest niesamowite, ale w pewnym momencie odwrócił się i miał do czynienia z ciężkim okresem w życiu. Następnie wypowiedział się na temat gali PPV BackLash. Jeff stwierdził, że jest ćpunem uzależnionym od adrenaliny, a także alkoholikiem, lecz nie ukrywa się z tym i nie boi się przyznać. Hardy dodał, że pokonywał większe przeszkody w swoim życiu niż Sheamus jednocześnie oświadczając, iż nie zakończył swojej przygody z nim.

Za kulisami pojawił się także Shorty G, z którym Kayla Braxton przeprowadziła wywiad. Niestety zaangażował się w niego również Mojo Rawley, co spowodowało lekki brawl z udziałem wrestlerów.

Single Match
Shorty G vs. Mojo Rawley

Zwycięzca: Shorty G

Nadszedł czas na MizTV z udziałem The Miza oraz Johna Morrisona. Panowie na samym początku wypowiedzieli się na temat porażki doznanej w starciu z Braunem Strowmanem podczas BackLash, przez co nie poznaliśmy nowego Universal Championa. Następnie zaprosili do siebie Mandy Rose.

Miz i John zadali kilka pytań na temat Deville. Niespodziewanie do segmentu dołączyła również Sonya.

Rose oraz Deville wymieniają ze sobą kilka zdań. Mandy stwierdziła, że skończyła już swoją historię z rywalką. Deville przypomina wszystkim, że co tydzień patrzyła na swoją dawną przyjaciółkę, która była przygniatana przez wszystkich. Rose zapytała Deville, o to jak może tak funkcjonować będąc sama? Deville twierdzi, iż nie ma nic, co Mandy, ani nie jest zła na, to co usłyszała z jej ust. Po tych słowach dochodzi do brawlu z udziałem wrestlerem, a Miz oraz Morrison przyglądają się całej sytuacji jednocześnie próbując odciągnąć od siebie wrestlerki.

Tag Team Match
The New Day vs. Lucha House Party

Zwycięzcy: The New Day

Po gongu do ringu wkroczyli Cesaro oraz Shinsuke Nakamura atakując członków The New Day. Wrestler z Europy wyglądał na bardzo zdenerwowanego faktem, iż został on pominięty od dłuższczego czasu w WWE. Następnie panowie pozdrowili Sashę Banks oraz Bayley jednocześnie wysyłając oświadczenie w kierunku całej męskiej dywizji tag teamowej.

Na zapleczu Alexa Bliss, Tamina Snuka, Dana Brooke, Naomi oraz Lacey Evans rozmawiają na temat Sashy Banks oraz Bayley. Evans stwierdziła, że jest nową pretendentką do walki z Bayley. Dana odpowiedziała, że każda z nich zasługuje na title change, ale nie każda go otrzyma.

Po krótkiej przerwie widzimy Sheamusa opowiadającego o prześladowaniu Jeffa Hardy’ego.

Single Match
Sasha Banks vs. Nikki Cross

Zwyciężczyni: Sasha Banks

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo z podziękowaniami dla Titusa O’Neila, który został finalistą ESPN’s 2020 Muhammad Ali Award.

Po krótkiej przerwie otrzymujemy Firefly Fun House. Bray Wyatt pyta, czy tęskniliśmy za nim, ponieważ on tęsknił za nami. Wrestler mówi o kilku rzeczach, które zrobił, czyli takich jak nauka obsługiwania TikToka. Ramblin “Rabbit” przedstawił Universal Championa, Brauna Strowmana oraz porażkę doznaną przez Wyatta podczas gali PPV Money in the Bank. Bray podziękował królikowi za przypomnienie, po czym stwierdził, że przegrał ze Strowmanem, ale zdał sobie sprawę z tego, iż postąpił niewłaściwie, ponieważ znają się od bardzo dawna. Na arenie pojawił się Strowman, który powiedział, że Bray miał swoją szansę, ale przegrał i nie zamierza wdawać się w jakieś gierki. Mistrz dodał, że historia między nimi zakończyła się. Pogłębiający głos w ciele Braya sugeruje, iż historia między nimi dopiero się rozpoczęła, po czym otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem członków The Wyatt Family oraz czasów z FCW. Na zakończenie Wyatt stwierdził, że stworzył Brauna, a jego obowiązkiem jest zniszczenie potwora, więc wie, gdzie go znaleźć…. Follow the Buzzards.

Tym segmentem zakończyliśmy SmackDown.