WWE SmackDown 8 września 2023: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka SmackDown, który odbył się w TD Garden w Bostonie.

Na show zapraszają nas Michael Cole, Kevin Patrick oraz Corey Graves.

Do ringu przybyły Charlotte Flair, Shotzi oraz Damage CTRL, więc czas na pierwsze pojedynek z udziałem kobiet.

Tag team match: Damage CTRL (w/ Dakota Kai) vs. Shotzi & Charlotte Flair

Zwyciężczynie: Shotzi & Charlotte Flair

Po walce widzimy IO SKY oraz Asukę. Zawodniczki spoglądały w swoim kierunku.

Następnie widzimy Paula Heymana oraz Jimmy’ego Uso, który uważa, że nadal jest członkiem The Bloodline, ponieważ nikt go nie poinformował o usunięciu ze stajni. Paul stwierdził, iż Solo Sikoa oraz Roman Reigns opuścili SmackDown w Bostonie, a Jimmy nie jest w grupie, ale nie zostało to zatwierdzone przez Tribal Chiefa. Heyman dodał, że zajmie się Romanem, a Jimmy powinien skupić się na pojedynku z AJ Stylesem, po czym odszedł. Następnie Paul spotkał AJ Stylesa stwierdzając, że ma wystarczająco dużo problemów w swoim życiu, więc nie powinien się z nim wdawać w dyskusję.

Do ringu przybył LA Knight, po czym odniósł się do tego, co powiedział The Miz na poniedziałkowym Monday Night RAW. Wrestler stwierdził, że jego theme song brzmi” Przyszedłem się bawić”. Wrestler dodał, że nie przybył tutaj aby przebierać się za Johna Cenę, jak The Miz, ponieważ nie potrzebował jego aprobacji na Payback. W momencie, kiedy LA Knight zamierzał zaakceptować wyzwanie The Miza, na arenie pojawił się Grayson Waller. Były FWA Heavyweight Champion potwierdził, że The Miz pokonał Johna Cenę na RAW i zanim zdążył zaakceptować wyzwanie Miza, pojawił się Austin Theory dołączając do segmentu. Waller zaczął przechwalać się swoim zwycięstwem w konfrontacji z Reyem Mysterio oraz Santosem Escobarem. Następnie dodał, że są jedynym niepokonanym tag teamem. LA Knight poprosił Wallera oraz Austina o to, aby zmienili odbiorę tej rozmowy, na swoje matki, ponieważ jego to zupełnie nie interesuje. Theory przypomniał, że John Cena pomógł LA Knightowi w pokonaniu The Miza, na następnie zaczął się przechwalać zwycięstwem odniesionym na WrestleManii w starciu z Liderem Cenation. Po tym segmencie zatwierdzony został pojedynek Austina z LA Knightem.

Single Match: LA Knight vs. Austin Theory (w/ Grayson Waller)

Zwycięzca: LA Knight

Po krótkiej przerwie widzimy Paula Heymana oraz LA Knighta przychodzących do biura Adama Pearce’a. Knight poprosił Adama o zatwierdzenie rewanżowego starcia z The Mizem.

W ringu obecni są członkowie The Judgment Day przechwalając się posiadanymi mistrzostwami. Na arenie rozbrzmiał theme song The Brawling Brutes przerywając wystąpienie swoich rywali. Ridge Holland oraz Butch sprzeciwili się stwierdzeniu Dominika, który zasugerował iż Judgment Day jest nabardiej dominującą stajnią w WWE.

Tag Team Match: Judgment Day (w/ Dominik Mysterio) vs. Brawling Brutes

Zwycięzcy: The Judgment Day

Po walce Bobby Lashley oraz The Street Profits spoglądali w kierunku członków The Judgment Day.

Do ringu przybyli Jimmy Uso oraz AJ Styles.

Single Match: Jimmy Uso vs. AJ Styles

Niespodziewanie w trakcie walki zjawili się Paul Heyman oraz Solo Sikoa, którego miało nie być w Bostonie.

Zwycięzca: AJ Styles

Po walce Damian Priest oraz Finn Balor zaatakowali AJ Stylesa, a następnie wysłali go na ring, gdzie obecny był Solo Sikoa wykonujący Samoan Spike.