WWE NXT UK 1 kwietnia 2021: Wyniki

Rozpoczynamy ostatnie NXT UK przed tygodniem Wrestlemanii. W main evencie ujrzymy mistrzów NXT UK Tag Team Pretty Deadly w starciu z Amirem Jordanem i Kennym Williamsem.

Tygodniówkę rozpoczynamy starciem niepokonanej Aoife Valkyrie przeciwko debiutującej Stevie Turner.

MATCH #1
Aoife Valkyrie vs Stevie Turner

Zwycięzca: Aoife Valkyrie

Piper Niven spotyka Jacka Starza na siłowni w Performance Center. Jack pokazuje Piper jak ciężko ćwiczy, jednak Niven tłumaczy Jackowi, że ćwiczenie to jedno i że potrzebuje więcej, aby być najlepszym. Piper każe Jackowi uprawiać zapasy z workiem treningowym.

MATCH #2
Josh Morrell vs Teoman

Zwycięzca: Teoman

Następnie widzimy face to face Waltera z Rampagem Brownem i z Sidem Scalą przy stole. Sid Scala pyta się Waltera czy jest najlepszym mistrzem NXT UK w historii. Walter odpowiada mu, że jest najdłużej panującym mistrzem i pokonał najlepszych, których NXT UK miało do zaoferowania i z tego powodu jest najlepszym mistrzem w historii. Scala pyta się Browna jak się przygotowuje do walki. Pretendent odpowiada, że przygotowuje się tak jak do każdej walki. Walter mówi, że nie Rampage nie ma nic do stracenia, kiedy Walter ma do stracenia wszystko. Sid pyta się czy Walter szanuje Rampage’a. Walter odpowiada,ze nie ponieważ jest taki jak reszta. Rampage zaznacza, że pokonał Waltera, kiedy ten pierwszy raz pojawił się w Wielkiej Brytanii. Walter mówi, że był gotowy na to, aż Rampage przyjdzie do NXT UK. Rampage odpowiada, że nie da Walterowi znęcać się nad nim. Walter mówi, że po walce to on będzie mistrzem NXT UK i że nie odda tytułu nikomu.

Następnie widzimy kolejny filmik z Gallus. Joe Coffey tarczuje jedną ręką, kiedy Wolfgang i Mark wchodzą do miejsca, gdzie odbywa się walka uliczna. Wolfgang nokautuje jednego z walczących.

W ringu pojawia się Kay Lee Ray. Kay Lee komentuje jej zwycięstwo nad Meiko Satomurą. Mówi ona, że mimo tego, że ludzie nie sądzili, że mogła ona pokonać Japonkę, ona ją pokonała. Kay Lee mówi, że będzie mistrzynią przez cały czas. Przerywa jej powracająca po 2 latach Emilia McKenzie. Emilia mówi, że podrózówała i trenowała, żeby powrócic do NXT UK i że chce walkę o pas w przyszłości. Kay Lee mówi, że czemu nie mogą zawalczyć teraz. Emilia zostaje zaatakowana przez Islę Dawn. Meiko Satomura przychodzi w pomoc Emilii i udaje im się wyrzucić Kay Lee i Islę z ringu.

W trakcie reklamy Kay Lee i Isla zostają zaczepione przez Sida Scalę. Asystent GM NXT UK ma informację od Johnniego Sainta, że na NXT UK: Prelude Isla Dawn i Kay Lee Ray zmierzą się w tag team matchu przeciwko Meiko Satomurze i Emilii McKenzie.

Za tydzień ujrzymy również walkę Tylera Bate’a z Noamem Darem na zasadach Heritage Cup, w którym zwycięzca zmierzy się z A-Kidem (który będzie miał coś do powiedzenia za tydzień) o puchar Heritage. Jordan Devlin również będzie miał coś do powiedzenia. Ujrzymy również w akcji Ilyę Dragunova oraz oczywiście main event o pas NXT UK pomiędzy Walterem, a Rampagem Brownem.

Czas na Main Event o pasy NXT UK Tag Team.

MAIN EVENT
Kenny Williams i Amir Jordan vs Pretty Deadly (c) – o pasy NXT UK Tag Team 

Zwycięzcy: Pretty Deadly

Lewis chciał przyjąc Rebound Clothesline zamiast swojego partnera, jednak popchnął Sama w sędziego. Kenny Williams chciał wykorzystać to, że sędzia leżał, więc rzucił pas Amirowi, aby Amir zaatakował swojego rywala pasem. Amir chciał skończyć to czysto. Kenny zaatakował Amira pasem w plecy dzięki czemu Pretty Deadly było w stanie skończyć walkę.