Triple H odrzucił możliwość pojedynku z wielką gwiazdą na WrestleManii 37!, Zakazane słowa WWE i wytyczne wysłane do partnerów WrestleManii

» Triple H podczas wczorajszej telekonferencji z okazji TakeOver, wyznał, że odrzucił szansę zmierzenia się z AJ Stylesem na tegorocznej WrestleManii. Ujawniając swoje powody, dla których zrezygnował z pojedynku z ‘The Phenomenal One’ na Największej Scenie Świata, Triple H powiedział, że pomimo tego, że był wielokrotnie proszony przez byłego WWE Championa, po prostu nie miał możliwości połączenia przygotowań do pojedynku na WM z resztą swoich obecnych obowiązków. Zauważył również, że z wiekiem coraz trudniej jest uzyskać formę.

Mówiłem to już wcześniej, ale przygotowanie się do WrestleManii to inna sprawa, a im jesteś starszy, tym trudniej. Robienie tego raz w roku lub raz na kilka lat, zwłaszcza teraz, nie jest łatwym zadaniem. Starasz się być w jak najlepszej formie, ale to nie jest ‘WrestleMania shape’ i to jest inna rzecz. Kiedy przyszedł do mnie po raz pierwszy, powiedziałem: ‘AJ, nie zamierzam ci odmówić. Osobiście bardzo chciałbym z tobą pracować i w tym momencie możesz mnie do czegoś doprowadzić” Więc, bardzo bym chciał.
Osobista strona tego, strona wykonawcy, nie chciałbym niczego więcej, ale rzeczywistość jest taka, że nie będę miał dostępności, jeśli chodzi o harmonogram, by móc to pociągnąć. Przychodził do mnie co tydzień lub co drugi tydzień, kiedy go widziałem i mówił: “Jak idzie to pasmo? Czy będziesz w stanie to zrealizować? Powiedziałbym, że nie jestem, ale pochlebia mi to – naprawdę mi to schlebia – i jestem przez to pokorny. Chciałbym to zrobić i nie mówię, że nie będę mógł tego zrobić w nadchodzącym roku, jeśli to jest właściwe i wszyscy uważają, że należy to zrobić.

‘The Game’ zauważył również, jak jego stary mentor Ric Flair ciągle nęka go, aby ten zawalczył jeszcze raz i wtedy odszedł na emeryturę. Sądząc po komentarzach ‘The King of King’, wygląda na to, że ma on na oku Stylesa, kiedy przyjdzie czas na zakończenie kariery.

» Fightful Select ujawniło listę zakazanych terminów, które WWE podało swoim partnerom promocyjnym na zeszłoroczną galę WrestleManii. Są wśród nich słowa, których można było się spodziewać – kayfabe, staromodny termin oznaczający pracę i “Diva”. Co ciekawe, kilka nowych pozycji znalazło się na tej liście, w tym “strangle”, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę bardziej PG, i “needs a push”, termin, który fani stosują do wielu z bardziej niewykorzystywanych talentów z WWE.
WWE podało również kilka wytycznych dotyczących mediów społecznościowych, w tym duży nacisk na nie odpowiadanie fanom i nie omawianie żadnych potencjalnych wydarzeń lub walk. “Dirt sheets” zostały wymienione jako kluczowy powód dla tego ostatniego. WWE sugerowało swoim partnerom “bądź wyczulony na używany język i to, jak może być on interpretowany przez dirt sheets”. Prostsze, bardziej bezpośrednie zasady skoncentrowane na algorytmach obejmowały unikanie używania nadmiernej ilości hashtagów na Facebooku, unikanie słów, które mogą wywołać ostrzeżenia o spamie oraz unikanie używania terminów do których dana firma nie posiada praw, takich jak “Pedigree” Triple H’a czy “People’s Eyebrow” The Rocka. W jaskrawym kontraście do awanturniczej, pełnej zamieszek Attitude Ery, WWE dyskutowało o tym, jak ważne jest, aby nie podżegać do agresywnych zachowań wśród publiczności.
Stało się bardzo jasne, tak jak było to już od dziesięcioleci, że wrestling musi być nazywany “Sports Entertainment”, a wrestlerzy muszą być nazywani “Superstars”. Wyjątki były dopuszczalne, gdy cytowano wrestlera lub członka zarządu. WWE zażądało, aby wszyscy zaangażowani “zawsze przedstawiali WWE i talenty w pozytywnym świetle” i “nie używali wiadomości, które umożliwiają lub zachęcają fanów do negatywnego wypowiadania się o produkcie”

Pełna lista słów “zakazanych” przez WWE: 

* Blood

* Choke

* Belt

* Strap

* Diva

* Head shot

* Trauma

* Kayfabe

* Mofos

* House show

* DQ

* The Anti-Diva

* Spinal injuries

* Victim

* Violence/violent

* Wrestling/wrestlers

* WWF

* Wifebeater

* Curb Stomp

* Needs a push

* To be over

* Babyface

* Heel

* To job/jobber

* Card

* Strangle

* Kill

* Murder