WWE NXT 31 marca 2021: Raport

Znajdujemy się w Capitol Wrestling Center w Orlando. Ostatni odcinek WWE NXT przed “Takeover: Stand and Deliver” rozpoczynamy materiałem wideo zapowiadającym dwudniowe show.

Na NXT TV z Capitol Wrestling Center zapraszają nas Vic Joseph, Wade Barrett oraz WWE Hall of Famer Beth Phoenix.

Single Match
Roderick Strong vs. Cameron Grimes

Zwycięzca: Cameron Grimes

Po walce zwycięzca został wygwizdany przez fanów, a rozczarowany Roderick udał się na zaplecze.

Komentatorzy WWE NXT zaprosili nas do obejrzenia filmu z treningu Karriona Krossa przed walką z NXT Championem Finnem Balorem. Takowa konfrontacja będzie miała miejsce na najbliższym NXT TakeOver. Były mistrz NXT omówił podstawy wrestlingu, czyli catch wrestling, judo i nie tylko. Obok Karriona obecna była Scarlett. Para jest podniecona zbliżającą się walką. Na zakończenie krótkiego segmentu wysłali oświadczenie w kierunku Europejczyka.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał z udziałem WWE NXT UK Championa WALTERA promującego nadchodzącą walkę z Tommaso Ciampą. Do takiej dojdzie podczas TakeOver. Wrestler z Europy powiedział, że Ciampa jest skorupą tego, czym on kiedyś był. Mistrz dodał, że to on szanuje wrestling, jak nikt inny i zaprezentuje nam największe zaangażowanie na TakeOver. Mata jest święta. Tymi słowami zakończył przesłanie.

Począwszy od 13 kwietnia odcinki WWE NXT odbywać się będą we wtorek. W ringu obecni są Legado del Fantasma (NXT Cruiserweight Champion Santos Escobar, Raul Mendoza i Joaquin Wilde).

Mistrz powiedział, że zamierza rozpocząć Open Challenge, ponieważ chce pokazać swojemu dawnemu koledze, mistrzowi NXT Cruiserweight Jordanowi Devlinowi, w co się pakuje. Escobar dodał, że urodził się mistrzem i to sprawia, iż on i Devlin są w zupełności innymi osobami. Santos twierdzi, że reprezentuje 100-letnią tradycję Lucha Libre, a dywizja Cruiserweight będzie należała do niego tak długo, jak tego zechce. Segment przerwał Tyler Breeze, który mówi, że bardzo ciężko pracował na to, aby znaleźć się w NXT, więc przyjmuje wyzwanie “Open Challenge”.

NXT Cruiserweight Title Match:
Tyler Breeze vs. Santos Escobar

Zwycięzca: Santos Escobar

Po pojedynku Wilde oraz Mendoza trzymają Breeze’a w celu wykonania trzyosobowej akcji, ale na arenie zjawili się MSK, czyli Wes Lee oraz Nash Carter. Między wrestlerami doszło do krótkiego spięcia, które przerwali Grizzled Young Veterans pojawiający się na telebimie.

Na zapleczu McKenzie Mitchell przeprowadziła wywiad z NXT North American Championem Johnnym Gargano odnośnie zbliżającej się konfrontacji. Mistrz powiedział, że dyrektor generalny WWE NXT William Regal po raz kolejny prezentuje, jak bardzo nie nadaje się do zarządzania NXT. Niespodziewanie za jego plecami pojawił się Austin Theory, który twierdzi, że biznes wciąż jest na miejscu przywołując niesławny Finger Poke of Doom z WCW. Candice LeRae i Indi Hartwell zmierzą się z Ember Moon i Shotzi Blackheart.

Tag Team Match
The Way vs. Gigi Dolin and Zayda Ramier

Zwyciężczynie: The Way

Po pojedynku LeRae opowiedziała o WWE NXT Women’s Tag Team Champions Ember Moon oraz Shotzi Blackheart twierdząc, że po TakeOver mistrzostwa tag teamowe znajdą się w posiadaniu kogoś innego. Niespodziewanie na arenie zjawiła się Shotzi wygłaszając własne promo jednocześnie akceptując wyzwanie The Way.

Na zapleczu obecna jest Zoey Stark. Obok niej maszerują Dakota Kai, Raquel Gonzalez i NXT Women’s Champion Io Shirai. Między wrestlerami doszło do brawlu, który zakończył się w momencie ingerencji ze strony urzędników WWE NXT.

Single Match
Zoey Stark vs. Raquel Gonzalez

Zwyciężczyni: Raquel Gonzalez

Następnie otrzymaliśmy kolejny materiał promujący “The Dog” w WWE Performance Center.

Po walce na arenie pojawiła się NXT Women’s Champion Io Shirai atakując swoją rywalkę, zanim urzędnicy NXT zdążyli ingerować.

Następnie otrzymaliśmy materiał wideo promujący walkę z udziałem Adama Cole’a i Kyle’a O’Reilly’ego.

Na zapleczu McKenzie Mitchell przeprowadziła krótką rozmowę z KUSHIDĄ. Wrestler wypowiedział się na temat Battle Royal oraz potencjalnego title shota podczas TakeOver. Wypowiedź przerwał Pete Dunne.

Kayden Carter & Kacy Catanzaro vs. Tian Sha

Zwyciężczyni: Xia Li

Na zapleczu McKenzie Mitchell przeprowadziła krótką rozmowę z Raquel Gonzalez na temat mistrzyni NXT Io Shirai. Po raz kolejny doszło do brawlu pomiędzy wrestlerkami, który tym razem wygrała pretendentka do NXT Women’s Title.

Po raz kolejny widzimy biegnącego psa, który zatrzymuje się przy kobiecie. Na akranie pojawił się napis “Franky” z datą 13 kwietnia, czyli pierwszego wtorkowego NXT TV.

Tommaso Ciampa wysłał oświadczenie w kierunku NXT UK Championa WALTERA, w którym stwierdził, że ludziom wydaje się, iż nie jest już tym, kim był w przeszłości. Wrestler dodał, że w pewien sposób się zmienił, ale na NXT TakeOver usłyszy wsparcie swoich sojuszników, co pozwoli mu wspiąć się na sam szczyt i odrąbanie cholernej głowy WALTEROWI. Ciampa oznajmił, że wolałby być mężczyzną, który walczy o coś, niż człowiekiem walczącym o nic, każdego dnia i dwa razy w środę. Na zakończenie segmentu stwierdził, że Psycho Killer, Blackheart żyje, a w ciągu 7 dni WALTER o tym się dowie, co kosztować będzie go NXT UK Title.

WWE NXT Champion Finn Balor wypowiedział się na temat nadchodzącej konfrontacji z Karrionem Korssem, która odbędzie się na najbliższym NXT TakeOver.

11-Man Battle Royal to Determine Gauntlet Eliminator Participants: Jake Atlas, Isaiah “Swerve” Scott, Leon Ruff, Austin Theory, Dexter Lumis, Tyler Rust, Kushida, Cameron Grimes, Pete Dunne, Bronson Reed, LA Knight

Zwycięzca: La Knight

Po raz kolejny doszło do brawlu z udziałem NXT Women’s Champion Io Shirai oraz Raquel Gonzalez. Sędziowie, urzędnicy oraz wrestlerzy starali się powstrzymać rywalki z TakeOver przed zrobieniem sobie krzywdy. Tym akcentem kończymy ostatni odcinek NXT TV przed TakeOver: Stand and Deliver.