BREAKING NEWS: Chris Jericho powróci do WWE w programie WWE Network! Pojawi się w podcaście Steve’a Austina

Niesamowita informacja dopłynęła dziś do nas z obozu WWE – Chris Jericho, który obecnie związany jest kontraktem z konkurencyjną federacją, czyli All Elite Wrestling, pojawi się w podcaście Steve’a Austina o nazwie Broken Skull Sessions! Będzie on dostępny 11 kwietnia, tuż po zakończeniu drugiej części Wrestlemanii 37 na Peacock w Stanach Zjednoczonych oraz na WWE Network poza granicami Ameryki.

Steve Austin Reveals How WWE Organised AEW's Chris Jericho Being On Broken Skull Sessions | Cultaholic

Nikt raczej nie spodziewał się obecnie takiego posunięcia w świecie wrestlingu, ale jest to jednak tydzień tuż przed Wrestlemanią, tak więc WSZYSTKO może się wydarzyć. Warto przyjrzeć się temu, jak narodził się pomysł zorganizowania takiego podcastu.

“Piłem sobie piwo dzień po Broken Skull Sessions, w którym wystąpił Undertaker. Nagle napisał do mnie Chris Jericho i pogratulował udanego podcastu. Odesłałem mu podziękowania z paroma emoji, w tym te z piwkiem i orłem, dodałem też, że bardzo chciałbym go mieć u siebie w programie. Chris również był otwarty na ten pomysł, więc napisałem do Vince’a McMahona. Nie zawsze czuję się komfortowo pisząc z nim, ale tym razem dał mi zielone światło na występ Chrisa w swoim podcaście” – opowiedział Steve Austin, co udostępniono kilka godzin temu na łamach Sports Illustrated.

Warto dodać, że zaproszenie byłego mistrza AEW do swojego podcastu było dla “Stone Colda” priorytetem – chciał w rozmowie prześwietlić jego karierę i osiągnięcia. Po drugiej stronie barykady, Tony Khan również nie miał nic przeciwko wobec organizacji takiego przedsięwzięcia. Rzekomo ma duże zaufanie zarówno dla Jericho, jak i Austina.