WWE Money in the Bank 2016 informacje, Poważna kontuzja Taminy, Shane McMahon w podcaście Foleya, Lekarz na temat zawieszenia Adama Rose’a

* WWE Superstar za pośrednictwem twittera po raz kolejny wypowiedział się na temat zawieszenia, które wynikło z powodu naruszenia zasad dotyczących stosowania dopingu. Rose po raz kolejny pisze, że nie zrobił nic złego i dodał, że jego lekarz był wstrząśnięty po usłyszeniu wiadomości o zawieszeniu. Oto co powiedział:

Pisze ten list w imieniu Adama Rose’a, który jest moim pacjentem. 20 kwietnia – Mój pacjent ma przewlekle objawy ADHA i dlatego przepisałem mu Aderall XR, czyli lekarstwo zatwierdzone przez FDA do leczenia choroby. Mój pacjent stosuje się do moich zaleceń i bierze leki regularnie.
Z poważaniem, Charles DeVine, M.D.

* 22 maja na WWE Network zostanie wyemitowany specjalny podcast, którego gospodarzem będzie Mick Foley, a jego gościem specjalnym Shane McMahon.

* Dany Garcia, czyli manager byłej zony The Rocka, Taminy za pośrednictwem twittera poinformował nas o przejściu operacji naprawy zerwanych więzadeł przez jego klientkę.

* Gospodarzem tegorocznej gali WWE Money in the Bank 2016 będzie T-Mobile Arena w Las Vegas. Na oficjalnym plakacie zostali umieszczeni: Big E, Roman Reigns, Kalisto, Sheamus, AJ Styles oraz Dean Ambrose. Gala MitB odbędzie się w czerwcu, a niespełna miesiąc po tym wydarzeniu w T-Mobile Arenie odbędzie się gala UFC 200.