Ciężki dzień gwiazdy TNA, Zapowiedź Lucha Underground, Konflikt Rybacka z WWE, 101. urodziny legendy, Udział TNA w turnieju

» Konflikt na linii Ryback – WWE się zaostrza. Big Guy uważa, że każdy wrestler nie zależnie od wyników powinien zarabiać tyle samo, bo to nie od nich zależy, czy wygra, czy przegra. Dodatkowo wynikł spór o markę ,,The Big Guy”.

» W dzisiejszym odcinku Lucha Underground ujrzymy walkę Sexy Star vs Mariposa w No Mas Match, również dzisiaj zobaczymy konfrontację Dario Cueto i Catriny oraz match pomiędzy Cagem i Mascaritą Sagrado. Z racji tego, że w Polsce nie jest dostępny kanał El Rey Network, całość będzie można obejrzeć na FuboTV.

» W poniedziałek rano były TNA Tag Team Champion Davey Richards wyznał, że ma przed sobą ciężki dzień, gdyż jego ukochany pies ma być… wykastrowany.

» TNA ponownie będzie miało swój zespół w Lucha Libre World Cup, który odbędzie się od 3 do 5 czerwca w Meksyku. Federacje, któe również uczestniczą w owym przedsięwzięciu to TNA, Lucha Underground, AAA, Pro Wrestling NOAH i inne.

» Dzisiaj byłyby 101. urodziny Stu Harta. Natalya opublikowała następujący wpis na Twitterze : ,,Wszystkiego najlepszego dla mojego dziadka, Stu Hart… największa inspiracja w moim życiu.