WWE przygotowuje reunion popularnej grupy?, SPOILERY: Syn byłej gwiazdy WWE debiutuje podczas NXT, Nowy mistrz NXT

» Bobby Lashley stracił mistrzostwo WWE na RAW. MVP jednakże pracuje nad tym, aby wszystko wróciło na właściwe tory. Prawdopodobnie popularna grupa The Hurt Business powróci. MVP zamieścił zdjęcie z Sheltonem Benjaminem z podpisem „Omawiając interesy ze starym znajomym…”. Wczoraj wieczorem po RAW, Cedric Alexander zatweetował „Gdybyś tylko miał jakieś wsparcie”. Wygląda więc na to, że być może jest szansa, że The Hurt Business ponownie się zjednoczy. Kiedy grupa została rozwiązana przez Vince’a McMahona na początku tego roku, wielu fanów i osób wewnątrz firmy zastanawiało się dlaczego podjęto taką decyzję, skoro dobrze im się razem pracowało. Feud pomiędzy The Hurt Business i The New Day może być tym, czego RAW teraz potrzebuje.

» Bron Breakker, syn byłego WWE/WCW World Tag Team Championa Ricka Steinera, zadebiutował dziś w nocy na NXT 2.0. Brekker na początku show rzucił wyzwanie LA Knightowi i zostało ono przyjęte. Debiutant odniósł zwycięstwo nad Knightem.  Breakker, prawdziwe nazwisko Bronson Rechsteiner, pierwotnie miał zadebiutować jako Rex Steiner, ale jego nazwisko zostało zmienione w ciągu ostatnich 24-48 godzin.

» Main eventem NXT 2.0 był Fatal 4-Way NXT Championship z udziałem Von Wagnera (Cal Bloom, syn byłej gwiazdy WWE Wayne’a Blooma), Tommaso Ciampy, LA Knighta i Pete Dunne’a. Wagner został dodany do pojedynku po tym jak Kyle O’Reilly został zaatakowany wcześniej w programie przez Dunne’a i Ridge’a Hollanda. Ciampa wygał walkę i tytuł przypinając Knighta po wykonaniu Fairytale Ending. Samoa Joe może być następnym przeciwnikiem Ciampy, ponieważ Joe powiedział, że nie będzie go tylko przez krótki czas i chce odzyskać tytuł, którego nigdy nie stracił.