WWE NXT 2.0 14 września 2021: Raport

Czas na NXT 2.0. Dzisiaj będziemy świadkami między innymi walki Fatal 4-Way o mistrzostwo NXT, którego zrzekł się Samoa Joe.

Na samym starcie dostaliśmy filmiki, w których uczestniczy Fatal 4-Way matchu mówili o tym, że wygrają tę walkę. Koło LA Knighta znalazł się debiutujący syn Ricka Steinera Bron Breakker, który był podekscytowany NXT 2.0. LA Knight powiedział, że za dwie minuty Bron może wyjść do ringu i dostać manto od Knighta.

MATCH #1
LA Knight vs Bron Breakker

Zwycięzca: Bron Breakker (Military Press Powerslam)

Na backstage’u gwiazdy NXT takie jak Josh Briggs, czy Xyon Quinn gratulują Bronowi zwycięstwa.

MATCH #2
Imperium vs Josh Briggs & Brooks Jensen

Zwycięzcy: Imperium (Double Underhook Suplex z 3 liny na Jensenie od Aichnera)

MATCH #3
B-Fab vs Katrina Cortez

Zwycięzca: B-Fab (Neckbreaker)

Po walce B-Fab wzięła mikrofon i powiedziała, że ludzie się mylili co do niej, że jeśli nie była w ringu to nie potrafi walczyć. Legado Del Fantasma przerywa, a dokładniej Elektra Lopez. Elektra mówi, że tym razem nie będzie potrzebowała rurki, żeby pokonać B-Fab. B-Fab mówi, że chętnie zobaczyłaby jak Elektra pracuje bez żadnych przedmiotów. B-Fab mówi, że może walczyć nawet teraz. Santos mówi Elektrze, że nie teraz.

Cameron Grimes, Odyssey Jones i Johnny Gargano są w szatni. Johnny mówi, że dzisiejszy dzień jest perfekcyjny, ale brakuje jednej rzeczy. Nagle ktoś puka do drzwi. Jest to Austin Theory przebrany na ślub. Austin mówi, że przyprowadził kogoś ze sobą. Jest to Damian Priest.

Carmelo Hayes wychodzi do ringu ze swoim kontraktem o walkę mistrzowską wraz z Trickiem Williamsem. Carmelo mówi, że to jest tylko gra liczb i dlatego zadzwonił po swojego kolegę Tricka. Trick mówi, że nigdy nie widział, żeby Melo był tak skromny i mówi, że ma z tym problem. Melo zgadza się z Trickiem, że nie może być jednocześnie tak dobrym i skromnym, mówi, że jest tym jedynym wybranym. Gdy Trick i Carmelo wyszli z ringu rozbrzmiała muzyka Duke’a Hudsona, który powiedział, że Carmelo miał farta przeciwko niemu. Duke przechodzi przez dwójkę odpychając ich. Trick się zdenerwował, wparował do ringu i zaatakował Duke’a. Dołączył do niego jeszcze Carmelo i ta dwójka zniszczyła Duke’a.

Przed swoją walką w szatni Jacy Jayne i Gigi Dolin mówią, że nowa Mandy Rose wygląda świetnie. Nie dowiadujemy się jednak jak dokładnie ona wygląda.

MATCH #4
Kayden Carter & Kacy Catanzaro vs Jacy Jayne & Gigi Dolin

Zwycięzcy: Kayden & Kacy (DQ)

Kiedy Kacy i Kayden miały wykonać akcję kończącą, Kacy została zaatakowana przez odmienioną Mandy Rose, która już nie jest blondynką tylko brunetką. Sarray przyszła w pomoc zwyciężczyniom walki skutecznie pozbywając się Mandy i spólki z ringu.

MATCH #5
Kayden Carter, Kacy Catanzaro & Sarray vs Jacy Jayne, Gigi Dolin & Mandy Rose

Zwycięzcy: Jayne, Dolin & Rose (Bicycle Knee Strike na Kayden od Mandy)

William Regal informuje, że Kyle O’Reilly nie jest w stanie zawalczyć dzisiaj o pas NXT, z powodu ataku ze strony Ridge’a Hollanda i Pete’a Dunne’a. Do walki został dodany człowiek, który poszedł w pomoc Kyle’owi, czyli Von Wagner.

MATCH #6
Ridge Holland vs Drake Maverick

Zwycięzca: Ridge Holland (Northern Grit)

Dostajemy filmik, w którym nowa gwiazda Tony D’Angelo przedstawia się i dowiadujemy się, że za niedługo pojawi się w NXT 2.0.

MATCH #7
The Creed Brothers vs Dan Jarmon & Trevor Skelly

Zwycięzcy: The Creed Brothers (Basement Clothesline)

Malcolm Bivens przedstawia pierwszego damskiego członka Diamond Mine Ivy Nile. Kushida przerywa. Mówi, że Bivens za dużo gada i mówi Roddiemu, że jest gotowy. Bivens mówi, że za tydzień Strong zmierzy się z Kushidą o pas Cruiserweight.

MATCH #8
Pete Dunne vs LA Knight vs Von Wagner vs Tommaso Ciampa – Fatal 4-Way Match o pas NXT

Zwycięzca: Tommaso Ciampa (Fairytale Ending na Knightcie)

Czas na ślub Indi Hartwell i Dextera Lumisa. Johnny pyta się, czy Austin ma obrączki, a ten mówi, ze przecież są w ringu. Ikemen Jiro pokazuje, że ma obrączki w swojej marynarce. Kiedy urzędnik pyta się, czy ktokolwiek uważa, że ta dwójka nie może być razem, to 3/4 gości podniosła ręce, po czym Dexter pokazał, że ma siekierę pod marynarką, przez co wszyscy opuścili ręce. Indi powiedziała długą przysięgę. Potem Dexter zamiast powiedzieć przysięgę pokazał kciuka do góry, co nie spodobało się urzędnikowi. Urzędnik ma pretensje do tego, że Dexter nie ma nic do powiedzenia. Dexter zapiął Silence na urzędniku, który odpłynął. Goście mówią, żeby Johnny przejął rolę urzędnika, ale ten proponuje Regala. Do ringu wchodzi Beth Phoenix, która zajmuje miejsce przy wybrankach. Informuje ona, że spodziewała się takiego obrotu spraw, dlatego wczoraj zarejestrowała się jako urzędnik ślubny. Beth pyta się, czy Indi się zgadza na ślub, po czym ta mówi, że tak. Potem Beth pyta się Dextera, który nic nie mówi. Beth uznaje to za tak, ale Dexter ją ucisza. Lumis mówi, że tak, po czym Beth ogłasza ich mężem i żoną, a zakochani się całują. Na telewizorze oglądał całą sytuację Tommaso Ciampa, któremu Bron Breakker gratuluje zwycięstwa pasa. Ciampa gratuluje mu jego zwycięstwa, ale Bron w tym czasie patrzy się na jego pas. Ciampa i Breakker mają staredown, który kończy pierwszy odcinek NXT 2.0.