Zarząd WWE widzi Von Wagnera jako przyszłego main eventera WrestleManii, Zakulisowe informacje na temat zaangażowania Vince’a McMahona w WWE NXT 2.0

» Bloom zadebiutował w tym tygodniu w NXT 2.0 jako Von Wagner i został wstawiony do main eventu Fatal 4-Way jako zastępstwo Kyle’a O’Reilly’ego. WrestlingNews.co zostało poinformowane, że akcje Wagnera wzrosły od momentu pojawienia się na odcinku Friday Night SmackDown w kwietniu 2020 roku.

Wszyscy porównują go do młodego Edge’a. Ma coś w sobie i Vince uważa, że może być kimś wielkim, ale to zajmie trochę czasu. Vince widzi go jako przyszłego main eventera WrestleManii. To powinno powiedzieć wam wszystko o jego przyszłości tutaj – mówiły portalowi wrestlingnews.co rzekome źródła WWE.

» Przed debiutem nowego formatu NXT wiele mówiło się o tym, że Vince McMahon będzie miał duży wpływ na show. W zeszłym tygodniu w Wrestling Observer Newsletter poinformowano, że McMahon i Dunn mieli nadzorować duże rzeczy w show, ale będą mieli zwykłą załogę zajmującą się codziennymi sprawami. Ringside News donosi jednak, że McMahon dokonał przeglądu show z głównym scenarzystą Edem Koskey’em i wciąż nie wiadomo, czy obecny system pozostanie na miejscu, czy też jest to praca w toku. RSN podało również, że żaden z głównych scenarzystów głównych rosterów nie został wykorzystany przy relaunchu NXT 2.0. W tym momencie nie wiadomo, czy obecny proces z McMahonem przeglądającym scenariusz z Koskeyem jest jednorazowy, czy nie. Nie jest jasne, jak duży wkład McMahon miał na show. To co jest jasne to fakt, że show, które zostało wyemitowane ostatniej nocy odzwierciedla ogólną wizję McMahona dla marki. Ideą NXT 2.0 jest skupienie się na młodszych talentach, które w przyszłości mogą stać się gwiazdami głównego rosteru. McMahon podobno chce rozwijać więcej wrestlerów, którzy mogliby kiedyś wystąpić jako main eventerzy na WrestleManii.