Pete Dunne z nowym kontraktem?, Gwiazda WWE przenosi się na RAW, Była gwiazda WWE NXT Jake Atlas wycofuje się z pro wrestlingu

» Wśród ostatnich odejść, jest kilka dobrych wiadomości po stronie NXT 2.0. Fightful donosi, że były WWE United Kingdom Champion Pete Dunne podpisał nowy kontrakt i pozostanie w federacji. Dunne podobno zgodził się na trzyletnią umowę, która została mu osobiście zaoferowana przez Triple H przed jego ostatnimi problemami zdrowotnymi. Dunne był w podobnej sytuacji jak Adam Cole, którego kontrakt wygasał w lipcu. Dunne zgodził się na krótkoterminowe przedłużenie przed podpisaniem długoterminowej umowy.

» PWInsider poinformowało, że Big E zostanie nowym członkiem czerwonego brandu RAW. Teoretycznie nowy mistrz WWE mógłby przenieść tytuł na SmackDown, jednakże tam mistrzem Universal jest Roman Reigns, a szefostwo federacji chce, by dwa najważniejsze tytuły były w osobnych brandach. Big E połączy swoje siły z Kofim Kingstonem i Xavierem Woodsem.
Vince McMahon podczas WWE Draftu planuje przenieść Drew McIntyre na SmackDown. Ma on wtedy zacząć swój program z Reignsem jako babyface.

» Była gwiazda WWE NXT Jake Atlas (Kenny Marquez) ogłosił na Twitterze, że odchodzi obecnie od profesjonalnego wrestlingu i będzie badał “różne branże”, aby ponownie odnaleźć swoją pasję.

Niestety, przez cały czas było to dla mnie niezdrowe. Po prostu nauczyłem się, jak to naprawdę dobrze ukrywać. Mam nadzieję, że przyjaciele i fani, których tak samo poznałem, będą mnie wspierać bez względu na wszystko.
Odchodzę teraz całkowicie od wrestlingu, więc proszę nie pytajcie mnie o wywiady. Chciałbym, aby moja prywatność była szanowana. W wieku 26 lat, mam całe życie przed sobą i decyduję się na eksplorację zupełnie innych branż, aby ponownie odnaleźć swoją pasję.
Nie jestem wstrząśnięty ani “poobijany”. Po prostu nie mogę już dłużej działać. Traktujcie swoje zdrowie psychiczne poważnie, zarówno dla siebie, jak i dla innych, ponieważ mamy tylko jedno życie do przeżycia. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie przez 5 lat. Nie robiłem wiele, ale to, co robiłem, było zabawne.