WWE omawia plany dotyczące pojedynku Brocka Lesnara z Gable Stevesonem, Zaktualizowana lista słów niedozwolonych w WWE

» Po tym jak w tym tygodniu pojawiła się informacja, że złoty medalista olimpijski Gable Steveson podpisał kontrakt z WWE, mówi się już o wielkich planach wobec niego. W najnowszym Wrestling Observer Newsletter, Dave Meltzer powiedział, że są już pewne rozmowy na temat tego, że Brock Lesnar ostatecznie zawalczy ze Stevesonem.  Nie zostało powiedziane kiedy mogłoby to nastąpić. Warto zauważyć, że WWE zrobiło wiele, aby podpisać z nim kontrakt, w tym zgodziło się na to, aby Gable nadal studiował w college’u. Steveson przyjaźni się również z Lesnarem i Paulem Heymanem, a ludzie wysoko postawieni w kierownictwie chwalili go, więc ma już sojuszników w wysokich miejscach.

Gable zaimponował nam na długo przed tym, jak został złotym medalistą olimpijskim. Ma wszystkie narzędzia, aby stać się talentem pokoleniowym: światowej klasy atleta z rozmiarem, szybkością, determinacją – i zdolnością do porywania publiczności swoją niesamowitą charyzmą. Wprowadzenie NIL pozwala nam stworzyć bardziej bezpośrednią ścieżkę z college’u do WWE, co jest korzystne zarówno dla sportowców, jak i dla całego świata WWE, ponieważ Gable będzie natychmiastowo obecny w naszej firmie podczas pracy nad zdobyciem dyplomu i obroną krajowego mistrzostwa. Przyszłość w WWE rysuje się dla niego w jasnych barwach. – Triple H.

Meltzer stwierdził także, że WWE stworzy obiekt treningowy dla Stevesona w Minneapolis, aby mógł on trenować podczas kontynuowania nauki w college’u. Od czasu do czasu będzie sprowadzany do Orlando.  Steveson zacznie występować w telewizji w pełnym wymiarze godzin w maju 2022 roku po turnieju NCAA i zakończeniu ostatniego roku studiów.

» W najnowszym Wrestling Observer Newsletter, Dave Meltzer przedstawił aktualizację niektórych zakazanych słów w WWE. Długoletni fani wiedzą, że istnieją pewne słowa, których wrestlerzy i konferansjerzy mają zakaz wypowiadania w telewizji WWE. Meltzer powiedział, że najnowsza lista jest listą, która została ujawniona w 2020 roku i została ona rozdana ludziom w Tampie, którzy pomagali w promocji WrestleManii.

Na dzień dzisiejszy lista zakazanych słów obejmuje:

* blood
* choke
* belt
* strap
* diva
* head shot
* trauma
* kayfabe
* Mofos
* house show
* DQ
* The Anti-Diva
* spinal injuries
* victim
* violence
* violent
* wrestling
* wrestlers
* WWE
* wifebeater
* curb stomp
* frazy zawierające słowa “push” i “over”
* babyface
* heel
* job
* jobber
* card
* strangle
* kill
* murder

Niektóre inne słowa, które są prawdopodobnie są zakazane to “concussion” (wstrząs mózgu) i “head” (głowa). Zamiast tego, powinno używać się sformułowania “skull” (czaszka). Federacja powstrzymuje się również od ogłaszania, kiedy wrestler doznał wstrząśnienia mózgu. Zaleca się również, aby używać frazy “WWE Universe” zamiast “fani”.
Ponadto, gdy tylko dochodzi do kontuzji w storyline, WWE często używa “medical facility” zamiast “hospital”.
O wszystkich tych zakazach postanowił Vince McMahon