Była gwiazda WWE zrobiła sobie tatuaż na cześć Brodiego Lee, Alex Zayne wraca do ROH, Ostatnie show ROH na żywo w 2021 roku

» Były WWE Superstar Fandango zrobił sobie tatuaż na cześć Jona Hubera (Brodie Lee, Luke Harper). Tatuaż przedstawia Hubera wraz z tekstem “Yeah, Yeah, Yeah, Yeah”, który był jego powiedzonkiem podczas pobytu w WWE.
Uwielbiany pro wrestler odszedł w wieku 41 lat w wyniku problemów z płucami niezwiązanych z COVID w grudniu ubiegłego roku. Podczas pobytu w WWE, Fandango i Lee współpracowali ze sobą kilka razy. Fandango był jednym z wrestlerów, którzy zostali zwolnieni przez firmę w czerwcu tego roku z powodu cięć budżetowych. Był on związany z firmą od prawie 15 lat.

» Podczas niedzielnej gali ROH Death Before Dishonor, Alex Zayne (Ari Sterling w WWE) powrócił do federacji i wygrał walkę o title-shota ROH World. Zayne pojawił się jako niespodzianka w Honor Rumble matchu. W finałowej czwórce znaleźli się Zayne, PJ Black, Flip Gordon i Brian Johnson. Zayne pokonał Blacka.

» Według “Pwinsider”, niedzielne wydarzenie ROH “Death Before Dishonor” było prawdopodobnie ostatnim wydarzeniem na żywo dla federacji w tym roku. Kilka źródeł mówi, że Ring of Honor będzie wstrzymywać się z przyszłymi wydarzeniami na żywo z powodu trwającej pandemii.
ROH pierwotnie planowało zorganizować kilka wydarzeń na żywo tej jesieni, jednakże wariant “Delta” COVID-19 pokrzyżował ich plany. Firma ma bardzo restrykcyjną politykę wobec wszystkich swoich talentów i często poddaje ich kwarantannie na kilka dni przed występami w TV lub PPV. ROH będzie nagrywało swoją następną serię programów telewizyjnych dzisiaj (poniedziałek) i we wtorek w Filadelfii. Listopadowe tapingi telewizyjne odbędą się w Baltimore. Jeśli chodzi o organizację live eventów, to decyzje będą podejmowane na zasadzie “tydzień po tygodniu”. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Final Battle odbędzie się na żywo. Firma obecnie planuje zorganizować to wydarzenie w Baltimore.