Co się dzieje z Liv Morgan?, Federacja WWE z trzema wyróżnieniami, Kim jest rywalka Kelly Klein o ROH Women Title?

» Liv Morgan za pośrednictwem Twittera udostępniła plakat odnoszący się do jej nieobecności na SmackDown Live, gdzie przeniosła się podczas Superstar Shake-Up. Na plakacie znajduje się SmackDown Live Police Department z dopiskiem „Poszukiwana”. To nie pierwszy taki wpis wrestlerki, która chciała przypomnieć o sobie fanom wrestlingu. Także 30 kwietnia Liv udostępniła zdjęcie siebie z koszulką SmackDown Liv z dopiskiem „Powiedz im, że za mną tęsknisz”. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy zobaczymy ją w najbliższym czasie w telewizji, ponieważ nawet nie znalazła się w składzie Women’s Money in the Bank Ladder Matchu.

» Federacja WWE zdobyła trzy nagrody podczas 11th Annual Shorty Awards. Chodzi o najlepsze wykorzystanie GIFów, obecność na Facebooku oraz Snapchat Story. YouTube WWE został także uznany jako Gold Honorees. Zwycięzcy są wybierani przez głosy publiczności oraz wyniki przyznane przez Real Time Academy.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że Women of Honor World Champion Kelly Klein będzie broniła tytułu mistrzowskiego podczas War of the Worlds. Jej przeciwniczką będzie Stacy Shadows – Grand Rapids w Michigan (11 maja). Będzie to pierwsza obrona mistrzowska od momentu zdobycia Women of Honor World Title. Warto przypomnieć, że Kelly Klein pokonała Mayu Iwatani podczas G1 Supercard w Madison Square Garden.