John Cena obecny na WWE Hall of Fame 2019, Kto zaatakował Breta Harta na Hall of Fame?, Matt Taven o walce rewanżowej po MSG

» Sue Aitchison była zaskoczona, kiedy przy niej pojawił się “Lider Cenation” John Cena podczas wczorajszej ceremonii WWE Hall of Fame. Poniżej przedstawiamy zakulisowy materiał wideo ze spotkania dwóch legend WWE, podczas którego John powiedział, że niespodzianki są bardzo rzadkie, a ta była najtrudniejsza do utrzymania, ponieważ Sue pracuje w firmie.

» Mężczyzna, który zaatakował WWE Hall of Famera Breta Harta podczas wczorajszej ceremonii WWE Hall of Fame, to 26-letni Zachary Madsen z Nebraski. Został on oskarżony o napaść i nieodpowiednie zachowanie, ponieważ zaatakował również jednego z policjantów, którzy przetransportowali go na pobliski komisariat. WWE wydało oświadczenie w tej sprawie:

“Nadmiernie żywiołowy fan przedostał się przez nasze służby bezpieczeństwa, a następnie pojawił się na ringu. Został on przekazany we właściwe ręce”.

» Matt Taven udzielił wywiadu dla WrestlingInc, w którym wypowiedział się na temat starcia rewanżowego z Jay’em Lethalem:

“Przez rok skarżyłem się na pewien spisek dotyczący nie spełniania tradycji zapaśniczych w firmie. Więc najpierw zamierzam dać starcie rewanżowe, na które zasługuje Jay Lethal. Ale czy widzisz na mojej twarzy jakieś zmartwienie? Matt poszedł z Lethalem na 60-minutowy bój i pobił go tutaj w Madison Square Garden. Nie mam problemu z postawieniem mojego tytułu na szali w starciu z kimkolwiek”.