Kolejne tribute od WWE dla Brodiego Lee, Mark Haskins z nowym kontraktem w ROH, Marty Scurll zakontraktowany przez WWE?

» Federacja World Wrestling Entertainment udostępniła materiał wideo z udziałem gwiazd, które oddały hołd zmarłemu Brodiemu Lee (Jon Huber dawniej Luke Harper). W nagraniu udział wzięli między innymi:

Cesaro, Daniel Bryan, WWE Intercontinental Champion Big E, Dolph Ziggler, Natalya, Sami Zayn, Tamina Snuka, NXT Champion Finn Balor, WWE Champion Drew McIntyre i projektant kostiumów Sarath Ton.
Wideo rozpoczynamy od przedstawienia Lee będącego w domu, który wskazuje na nagłówek lokalnej gazety Democrat & Chronicle. W dalszej części otrzymaliśmy kilka szczerych i wzruszających słów oraz kilka rzadkich ujęć z udziałem byłego WWE Intercontinental Championa.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Wrestle Kingdom 15 Dzień 2: Wyniki

» Federacja Ring of Honor poinformowała o podpisaniu kontraktu z międzynarodową gwiazdą Markiem Haskinsem. Na obecną chwilę nie wiadomo nic więcej na temat długości kontraktu wrestlera z firmą.

W grudniu 2018 roku Haskins podpisał swój pierwszy kontrakt z ROH.
W marcu 2020 roku na ROH 18th Anniversary Show wrestler z Wielkiej Brytanii miał zmierzyć się z RUSHem o ROH World Championship. Niestety z powodu pandemii COVID-19 wydarzenie zostało odwołane. Od tego momentu wrestler nie pojawiał się w ROH z powodu ograniczeń nałożonych przez amerykański rząd.

» Dave Meltzer w najnowszej edycji Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE są “bardzo zainteresowani” pozyskaniem Marty’ego Scurlla, który aktualnie jest wolnym agentem.

We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Scurll rozstał się z ROH, a wpływ na taką decyzję miała akcja “Speaking Out“.
Według Dave’a, WWE nie widzi problemu z zakontraktowaniem 32-latka, ponieważ nie postawiono mu zarzutów karnych za napaść na tle seksualnym. Pierwotnie Marty miał dołączyć do AEW, ale zdecydował się na podpisanie lukratywnego kontraktu z ROH, dzięki czemu nie zawitał na AEW Dynamite.