Była gwiazda powróci do WWE?, Doniesienia zza kulis o potencjalnym storyline Andrade i Charlotte, Pierwsze spojrzenie na konstrukcję ThunderDome w Tropicana Field!

» Eva Marie jest podobno wymieniona jako członek rosteru WWE na wewnętrznych listach. W połowie października doniesiono, że Marie ma wrócić do WWE, być już podczas Draftu 12 października. To jednak się nie wydarzyło. W aktualizacji PWInsider informuje dzisiaj, że Marie jest wymieniona jako członek wewnętrznego spisu rosteru WWE, mimo że nie została oficjalnie przypisana do brandu. Zauważono również, że Marie była widziana kilka razy w WWE Performance Center w Orlando od zeszłego września. W październiku doniesiono również, że Marie była widziana podczas badań lekarskich, które były potrzebne, aby wejść do Amway Center, i że w ciągu tygodnia 20 września doszła do porozumienia w sprawie umowy. Nadal nie ma informacji, czy Marie wróci jako czynna zawodniczka, czy do pracy jako osobowość na antenie, ale fakt, że jest wymieniona na liście, wskazuje, że będzie to rola telewizyjna dla byłej zawodniczki.

» WWE być może wkrótce połączy byłą mistrzynię Charlotte Flair i Andrade w swoich storylineach. WrestleVotes poinformowało, że pojawiła się propozycja, aby wykorzystać pozycję Charlotte do wypromowania Andrade. Należy zauważyć, że pomysł został omówiony, ale nic poza tym. Andrade nie walczył od czasu porażki z Angelem Garzą w połowie października. Wrestling Inc. poinformował, że przeszedł drobną procedurę elekcyjną wkrótce po drafcie do WWE 2020, dlatego nie został oficjalnie powołany. Miał wtedy być wyłączony z akcji przez około miesiąc, a wieść była taka, że ​​WWE chce dać mu push, kiedy wróci.
Andrade występował ostatnio z Zeliną Vega, ale Draft 2020 położył kres temu sojuszowi, a Vega została zwolniona. Flair została przetransferowana na RAW, ale jest nieobecna od czerwca. Nie ma jednoznacznych informacji o tym, kiedy wróci, ale spodziewa się, że powróci pod koniec roku, by uczestniczyć w autostradzie do WrestleManii 37.

» WWE przenosi ThunderDome do Tropicana Field. Pierwsza transmisja na nowym obiekcie odbędzie się 11 grudnia, a załoga już ciężko pracuje przed SmackDown. Ringside News w zeszłym tygodniu podało, że Vince McMahon, Kevin Dunn i scenograf Jason Robinson rozpoczynali planowanie nowego domu WWE. Prace budowlane już ruszyły i widać, co panowie mieli na myśli. Jon Alba opublikował na Twitterze zdjęcie nowej kopuły ThunderDome, która jest obecnie w budowie. Tropicana Field ma dużo więcej miejsca na działania. Na stadionie żyje również kolonia gołębi. Być może zauważymy je podczas transmisji programów.