Jim Ross: Pomyłki nie rujnują programu, Czy WWE skorzysta jeszcze z nazwy WWE NXT?

» Komentator AEW Jim Ross w najnowszej odsłonie Grilling JR wypowiedział się na temat nowych nabytków Tony’ego Khana, czyli Adama Cole’a, Bryana Danielsona.

Faceci, których sprowadził Tony mogą pracować. Są świetnymi wykonawcami w ringu. Uwielbiam oglądać pracę Adama Cole’a. Myślę, że jest absolutnie doskonałym i jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Pomogliśmy Danielowi Bryanowi, Bryanowi Danielsonowi, prawdopodobnie też to spieprzę komentując. Kiedy tam wychodzimy nie mamy scenariusza, lecimy improwizując. Wiem, że każdemu zdarzają się błędy, ale są one wytykane, ponieważ zawsze znajdą się trzy lub cztery osoby, które opiszą zdarzenie na Twitterze. Paula Wighta nazwałem Big Showem, nie wiem co z tym zrobić, ale takie coś nie rujnuje naszego programu.

» Andrew Zarian z Mat Men Podcast informuje, że federacja World Wrestling Entertainment nie będzie korzystać z nazwy WWE NXT.

W tym momencie oficjele WWE chcą, aby dawne WWE NXT nosiło nazwę NXT 2.0

Chcą, aby ludzie wiedzieli, że jest to zupełnie nowe WWE NXT – powiedział Andrew Zarian.

Nazwa NXT 2.0 doprowadziła do licznych spekulacji ze strony fanów, którzy twierdzą, że obecne “prowadzenie marki” doprowadzi do jeszcze jednej zmiany. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo zapowiadający nową erę w WWE NXT.