Z kim chciałby zmierzyć się Daniel Bryan? „W AEW, ROH, czy NXT mamy świetnych wrestlerów”

WWE Superstar Daniel Bryan rozmawiał z Grahamem GSM Matthewsem dla Bleacher Report. W trakcie wywiadu wrestler poruszył takie kwestie, jak: Konfrontacja z WWE Universal Championem na FastLane, Z kim z All Elite Wrestling chciałby się zmierzyć oraz porównań ROH Pure Championa i Baileya Matthewsa.

Kiedy dołączyłem do WWE, Okada stał się jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Właściwie walczyłem z Shingo i jest on fantastyczny. Uwielbiałem go podczas pobytu w Ring of Honor. Wtedy nie miałem nawet 30 lat, ale z jakiegoś powodu walczyłem z Sethem Rollinsem. Tworząc jeden z najlepszych single matchów w historii Ring of Honor. Uwielbiam robić małe rzeczy, które w przyszłości stają się wielkie.

Kiedy patrzysz na All Elite Wrestling myślisz MJF, Darby Allin, czy Jungle Boy. Ci faceci są bardzo interesującymi wrestlerami. Jeżeli chodzi o NXT to chciałbym walczyć z KUSHIDĄ mimo, iż nie jest już najmłodszym wrestlerem. Ten facet jest świetny. Kyle O’Reilly to kolejny wrestler, którego widziałbym ze sobą na ringu, chociaż nie pamiętam, czy w przeszłości walczyliśmy ze sobą. Od dawna chciałem z nim walczyć, ponieważ jest cholernie dobry. Z Finnem Balorem kilkukrotnie zmagałem się na scenie niezależnej, ale bardzo chciałbym walczyć z nim w WWE. Jest tak wielu utalentowanych facetów, że ciężko wybrać jednego.

Największy problem jest w tym, że obecni wrestlerzy są na bardzo wysokim poziomie. W Ring of Honor mamy faceta, który nazywa się Jonathan Gresham. Jest fantastyczny i świetnie się go ogląda. Nie podoba mi się to, że wiele osób wybiera wrestlerów z WWE jako moich potencjalnych rywali, a wrestling to nie tylko WWE.

Nigdy nie walczyłem z Mattem Riddle. Nigdy nie zmagałem się z Ricochetem. Jest tylu świetnych wrestlerów. Syn Williama Regala, Bailey Matthews niedawno zadebiutował w WWE NXT UK. Chciałbym z nim walczyć, ponieważ William Regal był osobą, która bardzo pomogła w rozwoju mojej kariery. Mógłbym mówić tak bez przerwy. – Zakończył Daniel Bryan.