Wrestler AEW ze złamanym karkiem?, Daniel Bryan pomijany przez WWE, Wymarzony rywal WALTERA, Zapowiedź ceremonii z udziałem The Pinnacle

» Wiele wskazuje na to, że wrestler występujący w All Elite Wrestling złamał kark. Mowa tutaj o Rickym Starksie.

Portal Voices of Wrestling informuje, że wspomniany wrestler nabawił się poważnej kontuzji 21 kwietnia na Dynamite. Podczas tej tygodniówki przegrał starcie z Hangmanem Pagem, ale do urazu miało dojść w momencie, kiedy Starks wylądował na głowie po German Suplexie. Wrestlera czeka co najmniej trzy miesięczna przerwa od występów na ringu, ale mimo wszystko ma pojawiać się w telewizji AEW w nieznanej roli. Zespół medyczny współpracujący z AEW uważa, iż Ricky Starks dojdzie do pełnej sprawności po kontuzji, bez konieczności przeprowadzania operacji.

Warto zauważyć, że Starks pracował dzień po wspomnianym incydencie na tapingu Dark, gdzie wspólnie z Powerhousem Hobbsem pokonali Bricka Aldridge i Aarona Frye’a.

» W ubiegłym tygodniu WWE NXT UK Champion WALTER wystąpił gościnnie w podcaście After the Bell, którego gospodarzem jest Corey Graves. Wrestler wypowiedział się na temat trzech profesjonalnym wrestlerów, z którymi chciałby się zmierzyć.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE RAW 10.05.2021: Raport

Kiedy po raz pierwszy zacząłem oglądać inny wrestling, nie ten w WWE przykułem swoją uwagę do Ring of Honor. Wiele gwiazd, które w przeszłości tam występowały są obecnie najlepszymi wrestlerami w WWE, więc Daniel Bryan byłby jednym z rywali, z którymi chciałbym się zmierzyć. Oczywiście drugim z nich jest Cesaro, który wyjechał do Ameryki, zanim dołączyłem do niemieckiej sceny wrestlingowej. Dla wielu jest wzorem do naśladowania. Od momentu dołączenia do WWE mogłem liczyć na wsparcie z jego strony. Jest fantastycznym wrestlerem i jednym z tych facetów, z którymi chciałbym się zmierzyć. Jeżeli chodzi o NXT to jest tylko jeden zawodnik, którego miałem mieć przed COVID-em. Pojedynek z Finnem Balorem byłby czymś wyjątkowym – zakończył wrestler.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo wzmianka o Danielu Bryanie została usunięta, więc WALTER “tak jakby nie wspomniał” byłego Championa.

Wiele wskazuje na to, że WWE podpisze nowy kontrakt z Danielem Bryanem, który swój ostatni pojedynek na SmackDown stoczył 30 kwietnia przegrywając z Romanem Reignsem.

» Podczas najbliższego odcinka AEW Dynamite będziemy świadkami ceremonii z udziałem członków stajni The Pinnacle, w której skład wchodzą takie gwiazdy, jak:

MJF, FTR, Shawn Spears oraz Wardlow. Panowie zamierzają uczcić zwycięstwo odniesione w rywalizacji z The Inner Circle – Blood & Guts.