Sting niespodzianką na AEW Double or Nothing?, Brie Bella o ciąży i niechęci do pracy Daniela Bryana

» W internecie pojawiają się plotki sugerujące nawiązanie współpracy pomiędzy Stingiem, a AEW czego zwieńczeniem miałby być jego występ na sobotniej gali PPV. Podczas Sunday Night Main Event, Dave Meltzer stwierdził, że Sting nie ma już żadnego powiązania z WWE, więc na pewno w plotkach o jego przejściu do AEW znajduje się ziarenko prawdy.

Oczywiście nie jest w żaden sposób związany z WWE, co naprawdę mnie zaskoczyło. Technicznie w podobnej sytuacji jest Ric Flair, który jest wolnym agentem. Jeżeli chodzi o Stinga, to może być coś na rzeczy, ponieważ wspomina AEW na swoim koncie na Twitterze. Kiedy zapytałem go o powiązanie z AEW, to nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, o czymś to musi świadczyć. Coś jest na rzeczy, więc jeśli obie strony mają przygotowane umowy, to na pewno ważnej informacji doczekamy się podczas Double or Nothing.

AEW Double Or Nothing odbędzie się w sobotę. Jeśli oficjele AEW planują wielką niespodziankę dla fanów wrestlingu, to myślę, że obecność legendy wrestlingu byłaby ciekawym dodatkiem do PPV. Warto nadmienić, że tej samej nocy Mike Tyson zaprezentuje pierwszego w historii TNT Championa.

ZOBACZ TAKŻE >>> Youtube: 5 bliźniaczych duetów wrestlingowych

» Gwiazdy WWE kontynuują pracę podczas pandemii COVID-19. Brie Bella w odsłonie Sunday Night Main Event wypowiedziała się na temat niechęci do powrotu Daniela Bryana do pracy w tym trudnym okresie.

Rozmawialiśmy o tym, ponieważ jestem w ciąży i występuje spore ryzyko. Więc powiedziałam, że jeśli nie zostanie w domu i będzie pracował, to jak mamy zrobić, aby było bezpiecznie. Rozmawialiśmy z naszym lekarzem, ponieważ chcieliśmy poznać jego decyzję i opinię w tej sprawie. Lekarz dał nam wiele wskazówek w jaki sposób powinniśmy postępować. Dlatego też Daniel może pracować w WWE jednocześnie dbając o zdrowie całej swojej rodziny. To świetna sprawa, że się wszystko ułożyło po naszej myśli.

Daniel Bryan nie opuścił programu telewizyjnego WWE. Jego pozycja znacząco wzrosła, a współpraca z Drew Gulakiem zapewniała fanom SmackDown wiele rozrywki.