Rhea Ripley opowiada o problemach po WrestleManii 36, Alexa Bliss komentuje ciążę Becky Lynch

» Rhea Ripley była uczestniczką WrestleManii 36. Niestety po największej gali w świecie wrestlingu dowiedzieliśmy się, iż musi powrócić do domu. Podczas rozmowy dla PWInisder, Rhea stwierdziła, że plany dotyczące powrotu do domu zostały wstrzymane, więc musiała dowiedzieć się, w jaki sposób może odnowić wizę bez opuszczania USA.

To bardzo przykre. Mam wielką rodzinę. Uwielbiam spędzać czas z mamą, tatą i siostrą. Uwielbiam mieć swoich bliskich przyjaciół z Australii obok siebie. Tęsknię za nimi, zwłaszcza że na WrestleManii mieli być obecni na widowni. Muszę jakoś sobie poradzić w USA. Miałam spędzić dużo czasu z bliskimi osobami i to jest smutne, ponieważ wiem, że ich nie zobaczę przez długi czas. Tęsknię za moją rodziną. Chcę ich przytulić i porozmawiać. Często dzwonię do mamy, która wyjawiła mi, że być może w Australii przez najbliższe dwa lata nie otworzą granicy. Co wtedy? To jest tak długi okres czasu.

Rhea Ripley może nie być w stanie powrócić do Australii przez długi czas. WWE zaplanowało tournee po Australii i Nowej Zelandii na przyszły rok. Miejmy nadzieję, że nie będą musieli po raz kolejny zmieniać daty wydarzenia.

ZOBACZ TAKŻE >>> Sting niespodzianką na AEW Double or Nothing?, Brie Bella o ciąży i niechęci do pracy Daniela Bryana

» WWE Women’s Tag Team Champion Alexa Bliss w rozmowie dla Express Sport wypowiedziała się na temat skrywanej tajemnicy przez Becky Lynch i Setha Rollinsa.

Nie. Wszyscy dowiedzieliśmy się w tym samym czasie, kiedy ogłosiła. Nikt nie wiedział, wszystko trzymali w sekrecie. To była jej wiadomość, więc nikt nie mógł się o niej dowiedzieć. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani. Odniosłam się do tego w Moment of Bliss, mimo iż nie było to w moim skrypcie. To tajna wiadomość, ale jakże ekscytująca. Wszystkie dziewczyny się uśmiechały. Becky ma za sobą niesamowity rok. Pogratulowałam jej i powiedziałam, że wszyscy jesteśmy szczęśliwi i tyle. Miała za sobą ekipę filmową, więc nie chciałam zrobić czegoś, co mogłoby nieodpowiednio zostać wykorzystane. Każdy chciał jej pogratulować.

Data narodzin pierwszego dziecka Becky Lynch i Setha Rollinsa planowana jest na grudzień. Płeć dziecka wciąż jest nieznana, a także nie wiadomo, kiedy do firmy powróci The Man.