Kolejne doniesienia w sprawie kontraktu Drew Gulaka, Jimmy Korderas “Cesaro niedoceniany przez WWE”

» Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca wygaśnięcia kontraktu Drew Gulaka w WWE. Obie strony nie mogły dojść do porozumienia w sprawie warunków nowej umowy.Jakiś czas temu na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca wygaśnięcia kontraktu Drew Gulaka w WWE. Obie strony nie mogły dojść do porozumienia w sprawie warunków nowej umowy. To było powodem wstrzymania rozmów pomiędzy oficjelami firmy, a wrestlerem. Podczas najnowszej odsłony Wrestling Observer Live, Bryan Alvarez poruszył temat Gulaka twierdząc, że negocjacje nie utknęły w martwym punkcie.

Umowa Drew Gulaka z WWE wygasła po piątkowym SmackDown, ponieważ obie strony nie osiągnęły porozumienia w sprawie finansów. Dave Meltzer dowiedział się, że w negocjacjach Drew reprezentowany jest przez Barry’ego Blooma. Wygląda na to, że Drew Gulak jest zainteresowany kontynuacją pracy dla WWE, o ile uda się dojść do porozumienia w sprawie warunków umowy.

Drew poprosił o podwyżkę, a wtedy WWE zdecydowało się wstrzymać rozmowy i wycofać pierwszą ofertę, którą mu zaproponowali. Kilka miesięcy temu wymagania finansowe wrestlera nie byłyby problemem dla firmy. Niestety w wyniku pandemii COVID-19 sytuacja finansowa w wielu branżach uległa zmianie.

ZOBACZ TAKŻE >>>>>. MyWrestling włącza się do akcji – „Moje życie w Waszych rękach” – Naprzeciw mukowiscydozie

» Na SmackDown kontynuowany jest turniej, który wyłoni nowego WWE IC Championa. Wiele wskazuje na, to że ogromna szansa dla Cesaro zostało zaprzepaszczona przez WWE. Takiego zdania jest były sędzia WWE, Jimmy Korderas:

Turniej IC Title ma kilka dobrych pojedynków, ale WWE zmarnowało okazję, ponieważ jest ktoś, kto nie uczestniczy w nim. Ktoś kto moim zdaniem powinien znaleźć się w zestawieniu. Tą osobą jest Cesaro. W przeszłości tytuł IC był prestiżowym mistrzostwem, a teraz nie ma nikogo, kto pasowałby lepiej niż wrestler ze Szwajcarii. Kiedy mówisz o wrestlerach, to wiesz, że niewielu jest lepszych od niego. Cesaro jest bardzo zabawny za mikrofonem i świetny w ringu. Była okazja, aby Kofi uczestniczył w turnieju, ale WWE również to popsuło.

Sensowne byłoby włączenie Cesaro do turnieju biorąc pod uwagę jego przynależność do Samiego Zayna. Dzięki potencjalnej wygranej Cesaro mógłby on stworzyć ciekawy storyline z Samim.