Dlaczego medalistka Igrzysk Olimpijskich odrzuciła kontrakt WWE?, NXT zapowiada powrót WWE NXT “TakeOver: In Your House”

» Redaktor naczelny Wrestling Inc, Nick Hausman rozmawiał z pierwszą Amerykanką, która zdobyła złoty medal Women’s Freestyle Wrestling w stylu dowolnym na Igrzyskach Olimpijskich. Mowa tutaj o Helen Maroulis, która została zapytana o potencjalną współpracę z WWE.

Tak, firma kontaktowała się ze mną w 2016 roku. Odbyłam kilka ciekawych rozmów, więc w pewnym sensie wiedziałam na czym stoję. Rozmawiano ze mną o wejściu do WWE Performance Center, czyli miejscu, w którym szkoli się przyszłych wrestlerów. Jest tam kilku moich kolegów z byłej drużyny. Nie podpisałam kontraktu, ponieważ nie wydawało mi się, aby był to dla mnie właściwy moment. Wiedziałam, że chcę wrócić i po raz kolejny wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, czy pasuję do świata wrestlingu. Nie wiedziałam, czy dam sobie z tym radę.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że wydarzenie NXT “TakeOver: In Your House” odbędzie się w niedzielę 13 czerwca.

Show zostanie wyemitowane za pośrednictwem platformy Peacock oraz sieci WWE Network. Były spiker WWE Todd Pettengill wcieli się w rolę gospodarza nadchodzącego eventu, więc na fanów WWE NXT czeka wiele wrażeń.

W czerwcu ubiegłego roku po 20 latach WWE NXT powróciło z wydarzeniem In Your House. Tego dnia byliśmy świadkami występów aktualnego WWE NXT Championa Karriona Krossa, a w walce wieczoru Io Shirai pokonała Charlotte Flair oraz Rheę Ripley zdobywając WWE NXT Women’s Championship.

Co Kross oraz WWE NXT mają do zaoferowania fanom wrestlingu?