Była mistrzyni w drużynie Shotzi Blackheart, Liv Morgan wspomina miłosną historię Lany i Lashley’a, Ethan Page informuje o 14-dniowej kwarantannie

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że Ember Moon dołączyła do drużyny Shotzi Blackheart podczas nadchodzącego wydarzenia NXT TakeOver. Show odbędzie się 6 grudnia, a drużyna wybrana przez Shotzi zmierzy się z Candice LeRae, Toni Storm, Dakotą Kai i Raquel Gonzalez w Women’s WarGames Matchu.

Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na, to wydarzenie:

Men’s WarGames
The Undisputed Era (Adam Cole, Roderick Strong, Kyle O’Reilly, and Bobby Fish) vs. The Kings of NXT (Pat McAfee, Pete Dunne, Oney Lorcan, and Danny Burch).
WarGames Advantage: The Kings

Women’s WarGames
Candice LeRae, Toni Storm, Dakota Kai, and Raquel Gonzalez. vs. Shotzi Blackheart, Ember Moon, TBA, and, TBA
WarGames Advantage: TBD

NXT North American Championship
Leon Ruff (c) vs. Johnny Gargano vs. Damian Priest

Strap Match
Dexter Lumis vs. Cameron Grimes

» W ubiegłym roku stworzona została interesująca historia, w którą zaangażowali się Lana i Bobby Lashley. Fani WWE otrzymali kolejną miłosną historię z udziałem wspomnianej dwójki. Do tej historii włączona została powracająca do firmy Liv Morgan, więc w wywiadzie podczas WWE The Bump wrestlerka wyjawiła, jakie emocje towarzyszyły jej podczas powrotu:

Pomyślałam, że muszę tam się pojawić. To był najbardziej szalony moment, więc byłam na haju. Moja adrenalina przerodziła się z niepewności do momentu, w którym nic nie czułam. Chodziłam, krążyłam, dlatego doprowadzało mnie, to do szału. Moje ciało było nieco przytłoczone. Nigdy nie myślałam, że będę osobą, która sprzeciwi się ślubowi, więc byłam zaskoczona.

» Impact Wrestling Star Ethan Page ogłosił, że musi odwołać swój występ na ACW Wisconsin 4 grudnia z powodu kontaktu z osobą, u której zdiagnozowano obecność COVID-19.

Ethan zaznaczył, że jego harmonogram na rok 2020 został wypełniony w stu procentach, dlatego też nie ma żadnych zobowiązań.

Chciałem przeprosić @ACW_Wisconsin za przegapienie możliwości udziału w nadchodzącym wydarzeniu, które odbędzie się 4 grudnia. Miałem kontakt z osobą, u której wykryto COVID-19, przez co zostanę poddany 14 dniowej kwarantannie. To zakończy mój harmonogram na rok 2020, więc Przepraszam @wwehornswoggle.

Właścicielem federacji ACW Wisconsin jest były wrestler WWE, Hornswoggle. W ostatnim czasie Page pokonał parodię AJ Stylesa, kim okazał się być Hornswoggle.