WWE NXT New Year’s Evil: Raport

Rozpoczynamy show od śledzenia Dextera Lumisa, który chodzi po pustym jeszcze Capitol Wrestling Center, ciągnie za dźwignie na stanowisku kontrolnym i… wszystko ożywa! Czas na NXT New Year’s Evil!

Match #1
Karrion Kross vs. Damian Priest

Zwycięzca: Karrion Kross (15:29)

Dusty Rhodes Tag Team Classic rozpocznie się już za tydzień! Zapowiedziane drużyny to: Legado del Fantasma, Ever-Rise, Breezango, Imperium, Maverick & Dain, Curt Stallion & August Grey oraz Undisputed Era (Cole & Strong).

Na backstage’u Adam Cole i Roderick Strong udzielają wywiadu na temat ich występu w Dusty Classic. Mówią, że zamierzają odzyskać wszystkie złota, a zacznie się to już dziś, gdy Kyle O’Reilly zostanie mistrzem NXT.

Match #2
NXT Cruiserweight Championship
Gran Metalik vs. Santos Escobar (c)

Zwycięzca: Santos Escobar (12:28)

Mercedes Martinez w nagranym video promie stawia sprawę jasno – chce mistrzostwa NXT i czeka na Io Shirai.

Match #3
Xia Li vs. Katrina Cortez

Zwyciężczyni: Xia Li (1:27)

Bronson Reed zapowiada, że 2021 będzie jego rokiem. Ponadto daje nam swoją predykcje, co do nadchodzącej walki, mówiąc że stawia na Rhee Ripley.

Match #4
Last Woman Standing
Rhea Ripley vs. Raquel Gonzalez

Zwyciężczyni: Raquel Gonzalez (17:26)

The Way wychodzą do ringu, świętować udaną obronę tytułu przez Johnny’ego Gargano, co złamało jego klątwę! W nagrodę za ten wyczyn mistrz North American otrzymał od Candice tabliczkę upamiętniającą to wydarzenie. Indi i Austin jednak również coś mają dla Gargano i jest to obraz całej czwórki, namalowanych jako super bohaterów. Austin i Johnny zapowiadają, że wystartują w nadchodzącym Dusty Classicu. Wszystko przerywa Shotzi Blackheart, w której kierunku zmierzył Austin Theory, jednak za karę oberwał kulką z lufy czołgu, prosto w krocze. Johnny ruszył sprawdzić, jak ma się Theory, a Shotzi zaczęła rozprawiać się z Candice i Indi. W końcu doszło do zestawienia Gargano – Shotzi, jednak wtedy na pomoc Blackheart przybył… KUSHIDA! Nasz gospodarz nie wypowiadając słowa, zapowiada, że Candice, Johnny, KUSHIDA i Shotzi mają zmierzyć się już za chwilę w Mixed Tag Team Matchu!

Match #5
Mixed Tag Team Match
Johnny Gargano & Candice LeRae vs. Shotzi Blackheart & KUSHIDA

Zwycięzcy: Shotzi Blackheart & KUSHIDA (8:57)

Kolejne NXT TakeOver zapowiedziane zostało na 14 lutego!

Za tydzień na NXT rozpoczniemy Dusty Classic: Undisputed Era zawalczy z Breezango, a Ever-Rise stanie naprzeciw Grizzled Young Veterans.

William Regal w wywiadzie na backstage’u opowiada, jak to nie może się doczekać na start Dusty Classic, a ponadto ma dla nas niespodziankę, otóż w najbliższej przyszłości zobaczymy… kobiecy Dusty Rhodes Tag Team Classic!

Main Event
NXT Championship
Kyle O’Reilly vs. Finn Balor (c)

Zwycięzca: Finn Balor (17:24)

Widokiem spoglądającego mistrza NXT, na siedzącego w narożniku Kyle’a O’Reilly otoczonego przez Undisputed Ere, kończymy New Year’s Evil!