AEW Dynamite 6 Stycznia 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Galę rozpoczynamy od pierwszego pojedynku, a do stołu komentatorskiego dosiada się Chris Jericho.

Eight man tag team match 

Frankie Kazarian & Christopher Daniels, The Young Bucks Vs. Angelico & Jack Evans, Max Caster, Anthony Bowens

Podczas walki Jericho powiedział, że jeśli Daniels i Kazarian przegrają swoją walkę, przestają walczyć drużynowo.

Zwycięzcy– Frankie Kazarian & Christopher Daniels, The Young Bucks

Walka trwała około 10 minut.  Tuż po niej, Kazarian wytłumaczył to co wcześniej powiedział Chris. Kiedy oni przegrają następny match, Daniels i Kazarian kończą bycie drużyną.  The Young Bucks uścisnęli dłonie tag partnerom i tym akcentem przechodzimy dalej.

Monster Track został pokazany na parkingu. Było na nim napisane ,,Go Big Show”.

Następnie na ringu pojawił się były mistrz AEW, Jon Moxley. Jon powiedział, że nie będzie się wyżalał za to co się stało, ale Omega nie może czuć się bezpieczny. Jon dodał jednak, że nie będzie przeszkadzać Fenixowi w dzisiejszym Main Evencie.

Następnie nadszedł czas na wywiad z Chuck Taylorem i Orange Cassidy’m. Niestety, ale Trent został wyeliminowany najprawdopodobniej na kilka miesięcy z ringu. Wtedy pojawił się Miro, który powiedział, że może zostać liderem ich małej grupki. Chuck szybko się zrewanżował i zapytał o match Miro. Ten jednak nie był mu dłużny i powiedział, że jeśli Miro wygra, to Taylor, będzie jego ,,pachołkiem”.

Singles match 

Wardlow Vs. Jake Hager

Zwycięzca– Wardlow

Walka, tak jak poprzednia, zajęła około 10 minut. O dziwo, nie było tu jakiś nieczystych zagrywek i interferencji.

Na backstage’u jest Private Party oraz Snoop Dogg. Pojawia się również Matt Hardy, który proponuje drużynie kontrakt. Mówi, że on dostanie 30%, ale nie jest potworem, gdyż nadal będą mogli używać Twitch’a.

Następnie mieliśmy oficjalne ważenie, między zawodnikami walczącymi o pas TNT.

Allin waży 170 lbs, a Cage dokładnie o 100 więcej.

Szybko potem, pojawił się Sting. Taz zaczął krzyczeć, że ma już dość śniegu i Allin’a. Taz powiedział, że już za tydzień Brian Cage zostanie mistrzem TNT.

Na backstage’u MJF rozmawia z Hagerem. Jake podziękował mu za pomoc i to, że sprawdził jak się czuje po walce.

Snoop Dogg będzie oglądał z okolic ringu walkę Cody vs Matt Sydal.

Następnie nadszedł czas na wywiad z Jurassic Express. Zanim zdążyli cokolwiek powiedzieć FTR zaczęło śmiać się z nich.

Singles match

Cody Vs. Matt Sydal

Zwycięzca– Cody

Tak jak można było się spodziewać, wygrał on po CrossRhodes. Po walce Serpentico i Luther zaatakowali go. Kiedy już Cody sobie z nimi poradził Snoop Dogg wszedł na narożnik i wykonał Splash. Potem przytulił Jericho I podał rękę innym komentatorom.

Singles match for the AEW Women’s Championship

Abandon Vs. Hikaru Shida

Walka trwała 8 minut, a zaczęła się podczas wejścia mistrzyni.

Zwyciężczyni– Hikaru Shida

Darby Allin vs. Brian Cage, Chuck Taylor vs. Miro, Serena Deeb vs. Tay Conti for the NWA Women’s Championship, The Elite w akcji, Marko Stunt & Jungle Boy vs. FTR,  Pac vs. Eddie Kingston to wszystko czeka nas już za tydzień. Chris Jericho powiedział, że Inner Circle też będzie miało jeszcze coś do powiedzenia.

Singles match for the AEW World championship 

Kenny Omega/with Don Callis Vs. Rey Fenix

Zwycięzca– Kenny Omega

Wygrał on po One Winged Angel. Walka trwała około 18 minut. Po walce Callis powiedział, że właśnie jesteśmy świadkami historii. Butcher i The Blade, Eddie Kingston zaatakowali PAC’a oraz Penta El zero M. Kenny chciał jeszcze zaatakować Rey’a, ale na arenie pojawił się Jon Moxley. Zaatakował on kijem bejsbolowym z drutem kolczastym mistrza AEW.

Jednak na arenie również pojawili się Luke Gallows i Karl Anderson. Mistrzowie Impact próbowali nie dopuścić do ringu około 10 osób. Następnie na ringu pojawiło się The Young Bucks. Kiedy każdy z 5 zawodników wykonał słynne ,,Too Sweet”, zakończyliśmy show.