SPOILERY! Sasha Banks komentuje występ kuzyna na AEW New Year’s Smash, Segment z udziałem Matta Hardy’ego, Nowy kontrakt gwiazd AEW, Shot w kierunku WWE

» WWE SmackDown Women’s Champion Sasha Banks za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat występu swojego kuzyna, legendy rapu Snoop Dogga podczas AEW Dynamite: New Year’s Smash. Wczoraj na wspomnianym show Snoop Dogg wykonał frog splash przypinając Serpentico.

Mistrzyni SmackDown nie była po wrażeniem występu swojego kuzyna, o czym świadczy jej komentarz:

Fam! Będziemy musieli nad tym popracować.

Snoop Dogg był obecny przy ringu podczas konfrontacji Cody’ego Rhodes’a z Mattem Sydalem. Po walce panowie zostali zaatakowani przez Serpentico i Luthera. Poniżej przedstawiamy materiał wideo ze wspomnianego incydentu:

» Podczas Night 1 of AEW Dynamite: New Year’s Smash byliśmy świadkami segmentu z udziałem Matta Hardy’ego. Utytułowany wrestler “wykonał shot w kierunku WWE”.
Hardy wcielił się w rolę agenta Private Party, podpisując z nimi nowe kontrakty:

Obiecuję Wam, że nie pożałujecie tej decyzji – powiedział Hardy podczas segmentu. Chcę abyście mi zaufali.

Członkowie Private Party zastanawiali się, dlaczego Matt otrzyma 30 procent z ich pensji. Hardy skomentował to w następujący sposób:

Chcecie być królami, prawda? Takimi, jak Snoop Dogg? Będziecie zwycięzcami. Macie w sobie potencjał, który jest niewykorzystany. Mam zamiar z tego skorzystać. Wiem, że 30 procent to spora suma, ale się opłaci.

Następnie Matt Hardy dodał, że nie jest potworem, więc pozwoli Private Party na kontynuowanie swoich “karier” na platformach takich, jak: Twitch, czy Cameo.

Zapewniam Was. Nie mogę się doczekać, aż Private Party staną się ikoną. I wiecie co? Wszystkie platformy takie, jak Cameo i Twitch…. Nie jestem potworem. Nadal możecie to robić. Są bardzo korzystne.

W październiku ubiegłego roku prezes WWE Vince McMahon poprosił wszystkie “talenty” o zaprzestanie współpracy z platformami streamingowymi.