SPOILERY! Reunion stajni na Night 1 of AEW Dynamite: New Year’s Smash, Szczegóły powrotu Xia Li i Boa do NXT, Debiut 20-letniej “La Diva del Ring”, Zapowiedź WWE NXT TakeOver

» Wczorajsze wydarzenie Night 1 of AEW Dynamite: New Year’s Smash zakończone zostało przez gest “Too Sweet” wykonany przez Kenny’ego Omegę, The Good Brothers oraz The Young Bucks. Świadczy to o ponownym zjednoczeniu Bullet Club. Po zejściu z anteny show, Alex Marvez poprosił Omegę i Dona Callisa o krótki komentarz.

Wiceprezes Impact Wrestling powiedział, że on i Kenny Omega przewyższyli to, co zrobili w zeszłym miesiącu na Winter Is Coming, kiedy po raz pierwszy nawiązali współpracę. Myślisz, że nie mogliśmy przewyższyć tego, co zrobiliśmy na Winter Is Coming? A dziś wieczorem, co zrobiliśmy? Ponownie zjednoczyliśmy drużynę – dodał Callis.

Omega dodał: Ostrzegaliśmy Was. Wskazówki były wyraźne. Nie słuchaliście ich? Dopiero zaczynamy.

Podczas Night 2 of AEW Dynamite: New Year’s Smash odbędzie się sześcioosobowe starcie z udziałem The Young Bucks & Kenny Omega, ale ich rywale nie zostali ujawnieni.

» W trakcie wczorajszego WWE NXT New Year’s Evil powrócili Xia Li oraz Boa. Przy wejściu na arenę towarzyszyła im tajemnicza kobieta siedząca na krześle, która przyglądała się występom swoich podopiecznych.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT New Year’s Evil: Raport

ZOBACZ TAKŻE>>>>> AEW Dynamite 6 Stycznia 2021: Wyniki

Xia Li bez większego problemu poradziła się w konfrontacji z Katriną Cortez prezentując kilka ciekawych akcji “kopnięć”. Po walce Boa oraz Li ruszyli w kierunku kobiety siedzącej na krześle, oddając jej hołd.

24-letnia wrestlera z Chile, Jessy podpisała kontrakt z WWE w 2019 roku. W przeszłości pracowała jako Carolina. Raz pojawiła się na czerwonej tygodniówce towarzysząc Sin Carze. Na swój ringowy debiut w NXT czekała do września 2019 roku. Od tego momentu pracowała na kilku live eventach NXT, tapingach WWE Main Event, a wczoraj na TakeOver jako Cortez.

» W niedzielę 14 lutego 2021 roku odbędzie się specjalne wydarzenie WWE NXT TakeOver. Będzie ono transmitowane w sieci WWE Network z Capitol Wrestling Center w Orlando. Poniżej przedstawiamy materiał promujący TakeOver: