SPOILERY! Niepewna przyszłość Rhey Ripley w WWE NXT, Czy dojdzie do rozpadu SoCal Uncensored?, Nowy wygląd TNT Championship

» Portal Wrestling Inc informuje, że Rhea Ripley wkrótce zostanie przeniesiona na SmackDown, bądź Monday Night RAW.

Przegrany pojedynek z Raquel Gonzalez podczas NXT New Year’s Evil miał być ostatnim występem byłej WWE NXT Women’s Champion w żółto-czarnym ringu.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT New Year’s Evil: Raport

W przeszłości wrestlerka pochodząca z Australii miała okazję kilkukrotnie pojawić się w main rosterze. Na WrestleManii 36 zmierzyła się z obecną WWE Women’s Tag Team Champion Charlotte Flair. W tej walce na szali postawione zostało mistrzostwo kobiet NXT, które Ripley utraciła. Od tego momentu coraz głośniej mówiło się o stałych występach Rhey na RAW lub SmackDown. Wczorajsza porażka z Gonzalez miała zakończyć jej przygodę z NXT. Według tego samego źródła porażka Damiana Priesta w konfrontacji z Karrionem Krossem została “stworzona”, ponieważ 38-latek ma dołączyć do głównego rosteru.

» W trakcie AEW Dynamite: New Year’s Smash Night 1, SoCal Uncensored (Frankie Kazarian i Christopher Daniels) połączyli siły z AEW Tag Team Champion The Young Bucks w konfrontacji z The Hybrid2 i The Acclaimed. Po walce odbył się krótki segment z udziałem SoCal Uncensored, którzy po raz kolejny stwierdzili, że jeżeli przegrają jeszcze jedno starcie to zakończą współpracę.

Następnym razem, kiedy Ja i Daniels przegramy jako tag team, zakończymy naszą współpracę – powiedział Kazarian. Więc jeśli to nasze ostatnie hurra z Mattem i Nickiem, chce abyście wiedzieli, że zawsze będziemy z Wami. Z wyjątkiem nocy, kiedy staniemy naprzeciw siebie twarzą w twarz, a mistrzostwa będą na szali. Nie tylko chcemy pasy mistrzowskie, ale chcemy pokonać najlepszą drużynę na świecie.

» Tej samej nocy, Darby Allin zaprezentował wygląd nowego TNT Championship.

ZOBACZ TAKŻE >>>> AEW Dynamite 6 Stycznia 2021: Wyniki

Pretendentem do wspomnianego tytułu mistrzowskiego jest Brian Cage, którego możecie kojarzyć z występów w Impact Wrestling, czy Lucha Underground. Jedyną znaczącą zmianą w wyglądzie mistrzostwa jest nowy kolor paska (poprzednio czerwony, aktualnie czarny).

Tydzień temu odbył się specjalny odcinek AEW Dynamite poświęcony zmarłemu Brodiemu Lee. Podczas show Brodie Lee Jr. otrzymał TNT Championship, którego nikt mu odebrać nie może.