https://www.youtube.com/watch?v=StYLm1GxKws

Tony Khan ujawnia, które wrestlerki mają wpływ na rozwój kobiecej dywizji AEW

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej sobotnie wydarzenie Full Gear prezes All Elite Wrestling, Tony Khan wypowiedział się na temat kobiecej dywizji.

Konferencja odbyła się w czwartek, a prezes AEW i ROH został zapytany o możliwość większego angażu kobiet na backstage’u.

Zarówno Sarah Stock, jak i Madison Rayne. To dwie osoby, na których bardzo polegam jeśli chodzi o kobiecą dywizję w AEW. Stock współpracuje zarówno z facetami, jak i kobietami zważywszy na znajomość języka hiszpańskiego. Jest to jej bardzo silna cecha, która sprawia, iż kontakt z luchadorami jest bardzo prosty.

Sarah Stock to doświadczona wrestlera, która ostatni raz w ringu zawalczyła 28 maja 2022 roku podczas wydarzenia organizowanego przez meksykańską promocję Robles, gdzie jako Dark Angel połączyła siły z Big Mami oraz Estrellitą Lagunerą.

Madison Rayne nie trzeba nikomu przedstawiać. To doświadczona wrestlerka, która w trakcie długoletniej kariery w IMPACT WRESTLING/TNA wielokrotnie posiadała TNA Women’s Knockout oraz TNA Women’s Knockout Tag Team Titles. Ostatni pojedynek na ringu stoczyła 9 sierpnia podczas ROH on HonorClub #25, gdzie pokonała Dani Mo.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl