Aktualizacja dotycząca występu Mercedes Mone na Full Gear

Podczas Full Gear poznamy wielką gwiazdę, która podpisze kontrakt z federacją All Elite Wrestling (AEW).

Fightful Select informuje, że osoby pracujące w federacji All Elite Wrestling zaprzeczają jakoby miała to być Mercedes Mone.

Z raportu wynika, że pracownicy firmy rozmawiali między sobą na temat osoby, która podczas Full Gear podpisze kontrakt z federacją AEW. Według doniesień, Mercedes Mone planuje w przyszłości regularnie pojawiać się na tygodniówkach AEW, a rozmowy pomiędzy obiema stronami rozpoczęły się w sierpniu. Mimo wszystko nie oczekuje się, aby miała podpisać kontrakt z AEW w najbliższą sobotę.

Mone nie widziano w telewizji od momentu jej epizodycznego występu na All In 2023, czyli wydarzeniu, które odbyło się na stadionie Wembley w Londynie.

31-letnia wrestlerka ostatni pojedynek na ringu stoczyła 21 maja podczas NJPW STRONG Resurgence 2023, gdzie została pokonana przez Willow Nightingale i straciła szansę na zdobycie NJPW Strong Women’s Title.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl