https://impactwrestling.com/2023/11/16/impact-on-axs-tv-results-november-16-2023/

Kenny King zaakceptował zwolnienie z Impact Wrestling

Federacja Impact Wrestling zakończyła współpracę z Kennym Kingiem, który poprosił o zwolnienie, a jego prośba została zaakceptowana.

Fightful Select potwierdził zwolnienie wyżej wspomnianego pro-wrestlera. Warto mieć na uwadze fakt, iż Kenny pracował na ostatnich tapingach telewizyjnych IMPACT Wrestling, a IMPACT Tag-Team Championships przeciwko Ace’owi Austinowi oraz Chrisowi Beyowi był ostatnim pojedynkiem w firmie.

42-letni wrestler po ponad dwóch latach spędzonych w Impact Wrestling został wolnym agentem. W trakcie współpracy ze wspomnianą federacją zdobył IMPACT Digital Media Championship, które dzierżył przez 55 dni. Mistrzostwo stracił po niespełna 55 dniach na Victory Road, gdzie musiał uznać wyższość Tommy’ego Dreamera.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl