AJ Styles chce walki z Ortonem, Zapowiedź odcinka Impact Wrestling, ROH Tag Team Match, Książka AJ Lee, Kolejny wpis Big Showa i wiele więcej

» Były WWE Champion AJ Styles w krótkiej rozmowie dla Express Sports wypowiedział się na temat wrestlera, z którym chciałby się zmierzyć w przyszłości:

”Istnieje wiele osób, z którymi chciałbym się zmierzyć. Jest pewna grupka wrestlerów na RAW, natomiast na SmackDown moim przeciwnikiem mógłby być Randy Orton, gdyż nigdy dotąd ze sobą nie mieliśmy możliwości przebywać w ringu”.

» Poniżej przedstawiamy wydarzenia, które będą miały miejsce podczas dzisiejszego odcinka TNA Impact Wrestling:

– Eddie Edwards vs Davey Richards

– Impreza z udziałem Laurel Van Ness

– Debiut byłego mistrza UFC Josha Barnetta

– Moose & Brandi Rhodes vs Mike Bennett & Maria

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że 10 marca podczas gali Anniversary, która odbędzie się w The Sams Town Casino w Vegas, The Young Bucks zmierzą się z Roppongi Vice, a na szali zostaną postawione ROH Tag Team Championship.

» Poniżej przedstawiamy harmonogram byłej WWE Divas Champion AJ Lee, która w kwietniu wyda swoją książkę ”Crazy Is My Superpower”:

4 kwietnia – Book Revue in Huntinghton, Long Island
5 kwietnia – Barnes & Noble on Warren Street w Manhattanie
6 kwietnia – Bookends w Ridgewood

» WWE Superstar Big Show za pośrednictwem Twittera wysłał ostatnią wiadomość w kierunku Shaquille’a O’Neala, z którym zmierzy się podczas kwietniowej WrestleManii:

» Poniżej przedstawiamy materiał wideo z udziałem gwiazd Lucha Underground Aerostara, Conana oraz Argenisa: