Nowy tag team na SmackDown Live, Bullet Club zapraszają McMahonów na galę Ring of Honor, Alicia Fox o zwycięstwie na RAW, Celebracja gwiazd WWE w Chile

» Portal internetowy F4WOnline.com informuje o tym, że oficjele WWE bardzo naciskają na push dla byłego mistrza Stanów Zjednoczonych Ruseva oraz Aidena Englisha i chcą, aby panowie występowali ze sobą oficjalnie jako tag team na SmackDown Live. Sporo mówi się o tym, że już wkrótce poznamy nowych mistrzów tag teamowych, a być może będą nimi: Chad Gable i Shelton Benjamin lub wcześniej wspomniana dwójka.

» W poniższym materiale wideo członek Bullet Club, Cody Rhodes wypowiedział się na temat nadchodzącego wydarzenia Ring of Honor w San Antonio, czyli mieście w którym odbędzie się specjalny odcinek NXT Live. Cody opowiada o ignorancji WWE względem pozostałych federacji przy czym twierdzi, że wszystkie pomysły należące do jego taty zostały ukradzione przez co już wkrótce odbędą się takie wydarzenia jak: War Games oraz Starrcade. Na zakończenie wszyscy z Bullet Club zaoferowali darmowe bilety na show dla rodziny McMahonów:

» WWE RAW Women Alicia Fox za pośrednictwem Instagrama wypowiedziała się na temat zwycięstwa odniesione na Monday Night RAW w starciu o miano liderki drużyny czerwonej, która na gali Survivor Series zmierzy się z drużyną niebieską:

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd SmackDown, który odbył się w Santiago w Chile byliśmy świadkami celebracji z udziałem AJ Stylesa oraz The New Day po swoich zwycięskich pojedynkach: