Uwaga na Spoilery! Powrót gwiazdy na SmackDown, Znany skład Women’s SmackDown na SS, Powód ataku gwiazd SmackDown na RAW, James Storm o Bound For Glory

» Na SmackDown Live powrócił Kevin Owens, który był nieobecny w WWE przez krótki czas z powodu problemów osobistych. Podczas jednego z segmentów KO dowiedział się, że w przyszłym tygodniu zmierzy się z Shinsuke Nakamurą o członkostwo w drużynie niebieskiej na Survivor Series:

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że drużyna kobiet będzie składała się z takich zawodniczek jak:

Becky Lynch – kapitan
Charlotte Flair
Naomi
Tamina
Carmella

Warto dodać, że kapitanem drużyny kobiet RAW jest Alicia Fox.

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW byliśmy świadkami inwazji z udziałem gwiazd SmackDown na czele z Shanem McMahonem. Komisarz na wczorajszym SmackDown wyjawił, że jakiś czas temu Kurt Angle zadzwonił do niego z prośbą o wypożyczenie AJ Stylesa na galę TLC co było im bardzo na rękę, ponieważ mogli rozpętać #UnderSiege dzięki czemu drużyna niebieska zyskała przewagę mentalną nad czerwoną.

» W poniższym materiale wideo Impact Wrestling Superstar James Storm wypowiedział się na temat zbliżającej się gali PPV Bound For Glory przy czym zaznaczył, że każdy powinien dać z siebie sto procent niezależnie od tego, gdzie znajduje się w karcie: