Sami Zayn oraz Kevin Owens dołączą do Impact Wrestling?, Woken Wyatt nowymi RAW Tag Team Champions?, Kto dołączył z NXT na RAW?

» W tym tygodniu na Monday Night RAW pojawili się Kevin Owens oraz Sami Zayn. Panowie poprosili Generalnego Managera RAW Kurta Angle o przyjęcie ich do brandu po tym jak na WrestleManii zostali zwolnieni. Kurt stwierdził, że wrestlerzy zmierzą się ze sobą, a zwycięzca otrzyma kontrakt. Niespodziewanie żaden z nich nie wygrał, więc pojedynek zakończył się No Contestem. Po raz pierwszy w telewizji z ust Kurta padły słowa odnoszące się do TNA(teraz Impact Wrestling), które z pewnością będzie zainteresowane podpisaniem kontraktu z KAMI.

» Na tej samej tygodniówce Bray Wyatt oraz Matt Hardy pokonali Titus WorldWide, dzięki czemu awansowali do drugiej rundy turnieju, który wyłoni przeciwników The Bar w starciu o pasy tag teamowe RAW. Pojedynek ten odbędzie się 27 kwietnia na evencie Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej.

» Niespodziewanie na RAW w Nowym Orleanie pojawiło się kilka gwiazd, które mogliśmy obserwować w WWE NXT. Do głównego rosteru RAW dołączyli: No Way Jose, Ember Moon oraz The Authors of Pain (Akam i Rezar). Trener WWE Performance Center Matt Bloom opublikował następujące uwagi w tej sprawie: