Uwaga na Spoilery! Decyzja dotycząca powrotu Bobby’ego Lashleya do WWE, Zapowiedziane pojedynki na RAW, Dark segment po RAW

» W poniższym materiale wideo Bobby Lashley wypowiedział się na temat podjęcia decyzji dotyczącej jego powrotu do federacji World Wrestling Entertainment:

”Mam kilka niedokończonych spraw. Podniosłem swój poziom w wrestlingu, więc jestem gotów do spróbowania czegoś nowego. Jestem gotów pokazać całemu tłumowi, co mam na myśli. Jesteś większy i bardziej przerażający niż kiedykolwiek. Wiele czasu upłynęło od mojej nieobecności w WWE, gdzie jest wielu naprawdę ciężkich facetów. Jestem tutaj, aby znaleźć wielkich przeciwników i zmierzyć się z nimi”.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW w NX Center w Hartford odbędzie się starcie z udziałem Bayley oraz Sashy Banks. Będzie to także jedna z nocy dwudniowego Superstar ShakeUp. Tego samego dnia odbędzie się pojedynek z udziałem Matta Hardy’ego i Braya Wyatta, a ich rywalami będą The Revival. Zwycięzcy wystąpią na Greatest Royal Rumble.

» Po zejściu z anteny Monday Night RAW odbył się dark segment z udziałem Jeffa Hardy’ego, Setha Rollinsa oraz Finna Balora. Cała trójka świętowała zwycięstwo odniesione w walce wieczoru.