Lana o swojej przyszłości, Jim Ross o śmierci Chavo Guerrero Sr, Eorl Crabtree o WWE, Natalya vs Nikki Bella, Wpis Vadera na twitterze

» WWE Women Lana udzieliła wywiadu dla The Tomorrow Show, w którym wypowiedziała się na temat swojego pobytu w NXT:

”Nie podoba mi się zbytnie planowanie swojej przyszłości. Od samego początku przygody z WWE każdy wolny dzień spędzałam na trenowaniu. Dużo czasu poświęcam na występy podczas live eventów WWE NXT i rzeczą oczywistą jest to, że chciałabym występować w głównym rosterze”.

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszym odcinku Ross Report wypowiedział się na temat śmierci Chavo Guerrero Seniora:

”Kilka dni temu usłyszałem przykrą wiadomość dotyczącą śmierci Chavo Guerrero Sr, który zmarł na raka wątroby. Wiem tyle ile mi powiedziano. 30 dni temu Chavo dowiedział się o swojej chorobie. Był on świetnym wrestlerem, pierwszym który był w stanie wykonać moonsault na moich oczach, a także był świetnym przyjacielem”.

» Były zawodnik rugby Huddersfield Giant Eorl Crabtree udzielił wywiadu dla The Sun, w którym wypowiedział się na temat zainteresowania jego osobą przez WWE:

”Chcieli wiedzieć, co gwiazdy rugby robią na emeryturze. Ze względu na mój wiek oraz różnorodne urazy nie mogłem podjąć się pracy jako wrestler mimo iż przedstawiciele WWE byli bardzo zainteresowani ściągnięciem mnie do siebie. Kilkukrotnie miałem okazję pojawiać się na odcinkach NXT, SmackDown Live, RAW, a także na tryoutach Performance Center”.

» WWE SmackDown Live Women’s Natalya oraz Nikki Bella w przyszłym tygodniu zmierzą się ze sobą w Falls Count Anywhere Matchu. Która z Pań waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tego starcia?

» Legendarny wrestler Big Van Vader za pośrednictwem Twittera opublikował przykry wpis zatytułowany ”final days”: