Czy Bryan Danielson pojawi się na Full Gear?

0

Przed sobotnim wydarzeniem AEW Full Gear odbyła się konferencja prasowa, na której Tony Khan ujawnił kilka ciekawych faktów dotyczących zdrowia Bryana Danielsona.

W trakcie konferencji prezes AEW & ROH omówił zbliżający się powrót “The American Dragona”, który niedawno przeszedł operację kości oczodołowej. Jak wiadomo niezwykle doświadczony pro-wrestler w ostatnim czasie zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Wiele wskazuje na to, że jest już w pełni sprawny i gotowy do powrotu na ring.

Czekamy tylko i wyłącznie na ostateczne pozwolenie na lot Bryana Danielsona. – powiedział Tony Khan.

Pierwotny plan był taki, że Danielson poleci do Aakland na nagrania telewizyjne AEW, ale tak się nie stało i musiał pojechać do miasta.

Nie jestem pewien, dlaczego Bryan Danielson został usunięty z WrestleCade. Nie jestem zaznajomiony z tym wydarzeniem.

Członek The Blackpool Combat Club będzie uczestnikiem inauguracyjnego turnieju AEW Continentall Classic, który podobnie jak G1 Climax będzie rozgrywany w systemie kołowym.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl