Hot News: Ważne ogłoszenie Tony’ego Khana na Dynamite

Od jakiegoś czasu pojawiały się newsy na temat ogłoszenia, które właściciel AEW, Tony Khan miał ogłosić na dzisiejszym epizodzie Dynamite. Można było jedynie spekulować, co boss federacji ogłosi i co będzie tą tajemniczą niespodzianką dla fanów pro wrestlingu.

Dziś na początku odcinka flagowej tygodniówki All Elite Wrestling, Tony przedstawił ważne oświadczenie, które z pewnością spowodowało zadowolenie na twarzach większości wrestlingowego fanbase’u.

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że Tony Khan kupił Ring of Honor!

Jak dobrze wszyscy wiemy, popularne ROH miało spore problemy finansowe spowodowane pandemią koronwirusa i musiało zawiesić na jakiś czas swoją działalność. Teraz za sprawą Khana dostają nowe życie i wsparcie, które pozwoli im na w miarę normalne funkcjonowanie w świecie pro wrestlingu.

Tony zakupił legendarną i zasłużoną organizację, która odcisnęła duże piętno w wrestlingowym świecie. To właśnie tam swoje kariery zaczynali tacy wrestlerzy jak: CM Punk, Bryan Danielson czy Samoa Joe. Teraz ROH wraca do życia i możecie być pewni, że za sprawą Tony’ego Khana jeszcze będzie się o nich mówić.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl