AEW Dynamite 2 marca 2022: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Jest to ostatnie takie show przed PPV. Komentatorami show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Na samym początku gali Tony Khan ogłosił, że jest właścicielem Ring of Honor.

Singles match 

Christopher Daniels Vs. Bryan Danielson

Zwycięzca– Bryan Danielson

Po walce Danielson nawiązał do ich walki sprzed 20 lat. Powiedział, że teraz on jest w AEW, a nie ROH, więc pora kopnąć kogoś w głowę. Na to natychmiast zareagował Jon Moxley, który wszedł na ring. Jon powiedział, że zrozumiał iż widzi w ringu znacznie niebezpieczniejszego Danielsona, ale to właśnie Bryan będzie krwawił jako pierwszy.

15 Tag Casino Royale 

Zwycięzcy– The Young Bucks

Po walce celebrowali oni zwycięstwo z ReDragon.

Jericho szykując się na walkę z Kingstonem zapytał Santanę i Ortiza, czy wszystko między nimi już jest dobrze. Ortiz pokiwał tylko głową na znak zgody.

Następnie na arenę wszedł CM Punk. Ten mówi o tym, że zastanawiał się czy to nie on jest tą złą postacią. Nie wierzy w to, że MJF kłamał. Może to dlatego, że staje się starszy, to jest bardziej wrażliwy. Punk powiedział o swoim zdjęciu z Austinem, o tym, że Max mówił złe słowa o wujku Allina i o Brianie Pillmanie. Punk zaczął zadawać pytanie czy jest Frankensteinem.

Następnie na arenę wszedł MJF.

Punk na wejście powiedział, że robił okropne rzeczy. Śmiał się z uzależnienia zawodnika, aż do momentu jak go zwolniono. Wysypał popiół z urny legendarnego wrestlera. Zauważył, że to wszystko go wypala i ostrzega przed tym wszystkim Maxwella. CM Punk zaoferował uścisk dłoni. MJF przytulił go i podziękował mu za to, a następnie wykonał Low Blow. Całe The Pinnacle zaatakowało Punka aż do momentu jak na ringu pojawił się Darby Allin,Sting i Sammy Guevara.

Tag team match

Thunder Rosa & Mercedes Martinez Vs. Dr. Britt Baker D.M.D, Jamie Hayter

Zwyciężczynie– Thunder Rosa & Mercedes Martinez

Singles match 

Wardlow Vs. Cezar Bononi

Zwycięzca– Wardlow

Zawodnik Pinnacle wykonał w walce 3 Powerbomby, a tuż po niej zabrał krzesło Spearsowi, który chciał zaatakować przegranego walki.

Six Man tag team match

Adam Page,  John Silver & Alex Reynolds Vs. Adam Cole, ReDragon

Zwycięzcy– Adam Cole, ReDragon