Danhausen o spotkaniu z CM Punkiem

Danhausen wypowiedział się na temat ostatniego spotkania z CM Punkiem.

Chociaż obecnie jest odsunięty od występów z powodu kontuzji nogi, Danhausen nadal jest w wielu miejscach, występując na różnych konwentach. Niedawno pojawił się w Chicago C2E2 i spotkał się na tym evencie z CM Punkiem. 

„To było tak, jakby dwóch Macho Manów zebrało się razem, by stworzyć Mega Powers” – Danhausen powiedział Grahamowi GSM Matthewsowi o swoim spotkaniu z CM Punkiem.

„To było świetne. To był mój pierwszy raz, kiedy spotkałem CM Punka. Jedliśmy razem w Starbucks, było cudownie. Było wiele osób robiących zdjęcia ze mną i Punkiem, co było niezwykle miłe. Jeździliśmy też na moim skuterze.

CM Punk nie jest jedyną czołową gwiazdą wrestlingu, która jest fanhausenem, ponieważ Danhausen na konwencie połączył się też z Johnem Ceną. 

Mówiąc o swojej interakcji z Ceną, Danhausen powiedział:

„Mieliśmy między nami pole siłowe. Oto rzecz: między nami było pole siłowe, ponieważ nie można mieć mocy Johna Ceny i zderzenia Danhausena. Trzymał wszystkie nasze moce w ryzach, ponieważ w przeciwnym razie wszechświat mógłby wybuchnąć”.

Danhausen jest obecnie wolnym agentem z powodu przerwy Ring of Honor. Nie ukrywał, że chciałby kiedyś walczyć w All Elite Wrestling.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl