John Cena vs Roman Reigns na tegorocznym Summerslam?, Potencjalna współpraca na linii WWE-NJPW

» Według Wrestling Observer, WWE omawia pomysł walki Romana Reignsa z Johnem Ceną o tytuł Universal na tegorocznym Summerslam. W tej chwili nie wiadomo, jak daleko posunęły się te rozmowy, ale Cena jest ponoć w kontakcie z federacją. Wcześniej informowano, że John Cena ma być obecny na SmackDown przed Money in the Bank. Nie zostało to również potwierdzone przez firmę, ale wydaje się, że możliwych jest kilka występów Ceny w przyszłości.

John Cena w ogniu krytyki. O co chodzi?

Wczoraj pisaliśmy o incydencie z udziałem Johna, który odbił się szerokim echem na całym świecie. Powyżej możecie przeczytać tekst, w którym cała sprawa została wyjaśniona. Możliwe, że plany na powrót Ceny do ringu mogą być przez to nieco zaburzone, aczkolwiek jeśli afera szybko ucichnie, nie powinno być żadnych problemów z przywróceniem lidera Cenation do telewizji.

» Według Fightful Select – WWE i New Japan Pro Wrestling prowadzą rozmowy na temat ekskluzywnego partnerstwa. W ciągu ostatnich dwóch dekad federacja McMahonów zawsze uważała, że jest najsilniejszą firmą zapaśniczą na świecie i że nie współpracuje z innymi organizacjami, ponieważ cele ich produktu były zdecydowanie wyższe od reszty federacji z branży wrestlingu.

Jednak ich zdanie może się teraz diametralnie zmienić…

Według nowego raportu Dave’a Meltzera w najnowszym numerze Wrestling Observer, World Wrestling Entertainment i New Japan Pro Wrestling rozmawiają o WWE jako wyłącznym amerykańskim partnerze japońskiej federacji. Podobno te rozmowy rozpoczęły się pod koniec marca i na początku kwietnia tego roku. Umowa obejmowałaby umożliwienie czołowym gwiazdom pracy w NJPW, a także występy zawodników New Japan w WWE. Obecnie New Japan współpracuje z AEW i IMPACT Wrestling. Nie wiadomo, czy w przypadku ewentualnego porozumienia z największą organizacją pro wrestlingu na świecie, All Elite i IW nadal byłyby chętne na współpracę z NJPW.