WWE NXT UK 27 maja 2021: Wyniki

Kolejny czwartek, kolejne NXT UK w BT Sport Studios. Dzisiaj ujrzymy między innymi walkę pomiędzy Samem Gradwellem, a Trentem Sevenem.

MATCH #1
Nathan Frazer vs Sha Samuels w/Noam Dar

W trakcie walki Noam Dar został wyrzucony z okolic ringowych.

Zwycięzca: Nathan Frazer

Na backstage’u Noam Dar zostaje zapytany o to, co przed chwilą się stało. Noam mówi, że za 3 strajki dopiero powinno się wyrzucić, a Noam dostał tylko 2 strajki, jednak mówi, że jest on spokojny. Noam wyzywa Ilyę Dragunova do walki w przyszłym tygodniu.

MATCH #2
Ashton Smith vs Teoman

Zwycięzca: Teoman

Po walce Teoman zaatakował Ashtona i zapiął na nim crossface. Trzymał go dopóki nie pojawił się tag team partner Ashtona, czyli Oliver Carter.

Ilya Dragunov zostaje zapytany o jego przyszłą walkę z Noamem Darem. Ilya mówi, że na Supernova Sessions mówił on prawdę, a Noam mówił prawdę, która tylko według Noama była prawdą. Ilya mówi, że się zmienił, ale jedna rzecz się nie zmieniła u niego. Kiedy ktoś próbował wejść mu na nerwy, Ilya przynosił przemoc, kiedy nie chciał.

Jack Starz zostaje zaczepiony przez Pretty Deadly. Mówi, że denerwują go i że są żartem. Pretty Deadly mówią, że jeśli Jack chce zawalczyć z nimi musi na to zasłużyć i znaleźć partnera.

MATCH #3
Kenny Williams vs Andy Wild

Zwycięzca: Kenny Williams

Za dwa tygodnie Meiko Satomura po raz drugi zawalczy z Kay Lee Ray, szukając zemsty za to co Kay Lee zrobiła po gauntlet matchu i przede wszystkim za jej porażkę sprzed kilku tygodni.

W przyszłym tygodniu dla przypomnienia dostaniemy rewanż Joe Coffey vs Rampage Brown.

MAIN EVENT
Trent Seven vs Sam Gradwell

Zwycięzca: Trent Seven