Czy Brock Lesnar powróci do WWE? – Odpowiedź Paula Heymana, MJF: Britt Baker może dołączyć do The Pinnacle

» Brock Lesnar jest jedną z najbardziej dominujących gwiazd w historii WWE. Podczas dwukrotnego pobytu w firmie osiągnął niemalże wszystko, co było możliwe do zdobycia. Po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się na WrestleManii 36, gdzie przegrał z Drew McIntyre’m tracąc WWE Championship. Od tego momentu fani WWE zastanawiają się nad tym, czy zajmuje się legenda wrestlingu oraz UFC.

Paul Heyman w rozmowie ze SportsTalk wyjawił, że Brock Lesnar może powrócić podczas live eventu w Houston.

Pytanie o Brocka Lesnara jest bardzo inteligentnym pytaniem, pochwalam je. Odpowiem tak hipotetycznie. Brock Lesnar robi to co chce, więc jeżeli będzie chciał wrócić w konkretnym momencie i czasie to tak się stanie. Może czeka na powrót fanów i wybierze się do Houston, a może…. już nie wróci, ponieważ Brock osiągnął wszystko w wrestlingu? Tak czy inaczej Brock Lesnar zrobi to, co będzie chciał – zakończył.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Brock Lesnar kiedykolwiek powróci do ringu WWE, ale być może w wypowiedzi Paula Heymana znalazło się ziarenko prawdy.

» The Pinnacle to jedna z czołowych frakcji w federacji All Elite Wrestling. W jej skład wchodzą: MJF, Shawn Spears, FTR oraz Wardlow. Wspomniane gwiazdy w trakcie “Blood & Guts” pokonały The Inner Circle podkreślając swoją dominację.
MJF udzielił wywiadu dla Inside The Ropes, w którym wyjawił, że chciałby, aby Britt Baker dołączyła do stajni:

Britt Baker. Między mną, a Britt wywiązała się pewna więź. Nadal uważam ją za totalną sukę, ale nie da się ukryć, że posiada ogromny potencjał. Kiedy skończymy z The Inner Circle skupimy się na posiadaniu złota…….. Po niedzieli zostanie tylko jeden tytuł. W takim razie miałoby sens, gdybym przekonał Britt Baker do dołączenia do naszej stajni, porozmawiał z nią. W tym momencie nie ma sensu, ale nie mogę się doczekać, kiedy Britt Baker zostanie nową AEW Women’s Champion.

30 maja na AEW Double Or Nothing, The Pinnacle zmierzą się z The Inner Circle w Stadium Stampede Matchu.