Booker T: Obawiałem się Tombstone’a od The Undertakera, Jim Ross: Wardlow będzie gwiazdą AEW w 2022 roku

» The Undertaker na zawsze zostanie zapamiętany jako jeden z największych profesjonalnych wrestlerów poświęcając firmie ponad trzy dekady. WWE Hall of Famer Booker T powiedział, że przestraszył się The Undertakera w momencie, kiedy przyjmował Tombstone Piledrivera.

Kiedy szykowałem się do przyjęcia Tombstone’a. Myślę, że było to jedyny przerażający moment z udziałem Takera. Pamiętam, kiedy pracowałem z The Undertakerem i doszło do momentu, kiedy miałem przyjąć Tombstone’a. W tym momencie przestraszyłem się i to bardzo….. Cholernie ciężki moment, ale starał się upewnić, iż nie odniosę żadnego urazu hahaha, a potem trzepnął mną o ring.

The Undertaker od pewnego czasu przebywa na emeryturze, ale wiemy, że chce pracować jako mentor młodych talentów WWE, więc na kolejny występ DeadMana w telewizji WWE musimy jeszcze poczekać.

» WWE Hall Of Famer Jim Ross zasłynął jako komentator WWE oraz jedna z najbardziej ikonicznych postaci w branży wrestlingowej. WWE Hall of Famer wypowiedział się na temat Wardlowa, który przypomina Lexa Lugera oraz Batistę.

Pod względem budowy ciała przypomina mi Lexa Lugera. Wydaje mi się, że w końcu będzie lepszym wykonawcą. Jest również trochę podobny do Dave’a Batisty, on wciąż się rozwija. Z wiekiem Batista stawał się coraz lepszy i mam nadzieję, że w przypadku Warda będzie tak samo. On posiada umiejętność, której nie da się nabyć. Ten dzieciak to ma. Fani wrestlingu uwielbiają atletycznego dużego mężczyznę. On jest atletycznym i dużym facetem, o którym mówi się cały czas. Uwielbiam w nim to, że jest bardzo wszechstronny. Może być gwiazdą, której AEW potrzebuje. Myślę, że rok 2022 będzie należał do niego. Jeżeli będzie zdrowy, nie zostanie pominięty. Jest bardzo inteligentnym dużym facetem, z którym łatwo się rozmawia – zakończył.