Big E: Nie czułem się komfortowo po utracie WWE Championship, Eventy z udziałem gwiazd AAA oraz Impact Wrestling zapowiedziane na konwent WrestleCon 2022

» Były WWE Champion Big E udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym szczerze wypowiedział się na temat utraty mistrzostwa na rzecz Brocka Lesnara.

Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie byłem rozczarowany wiedząc, w jaki sposób się to zakończy. Oczywiście nie mam nic przeciwko Brockowi Lesnarowi. On jest wyjątkowym sportowcem, człowiekiem oraz wykonawcą. Porażka z Brockiem Lesnarem nie jest powodem do wstydu. Przez chwilę zatopiłem się w smutku. Miałem wzloty, takie jak zdobycie walizki Money in the Bank, ale upadki są do niczego. Oczywiście jest to część motywująca dla mojej osoby, napędza mnie.

 

Nie czuję się komfortowo będąc tylko facetem z rosteru. Nie jestem dobry w powrocie do tego, co było w przeszłości. Nie chcę pozycjonować tego do kategorii nauki na błędach Kofiego. Wiem, jakie były jego intencje. Moje nie różniły się pod żadnym względem. Nie zrobił nic złego, a ja nauczyłem się że utrata mistrzostwa bardzo boli. Jest wiele przyjemnych rzeczy związanych z byciem WWE Championem i jestem z tego dumny. Chodziłem do Breakfast Clubu, prowadziłem rozmowy na całym świecie oraz wiem, jak wiele osiągnęliśmy zarówno na ringu, jak i poza nim.

» Federacje AAA oraz Impact Wrestling zorganizują eventy podczas konwentu WrestleCon 2022, który odbędzie się 31 marca.

Pokaz z udziałem gwiazd w Meksyku rozpocznie się 31 marca o godzinie 17:00, a Impact Wrestling 1 kwietnia o godzinie 21:00.

Tak więc AAA oraz Impact Wrestling dołączają do federacji New Japan Pro Wrestling, które zorganizują live eventy podczas konwentu WrestleCon 2022.

Taping NJPW Strong odbędzie się w piątek 1 kwietnia o godzinie 17:00. Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie gwiazdy wezmą udział w konwencie organizowanym przez WrestleCon. Więcej informacji znajdziecie na stronie wrestlecon.com.